اخبار ارز دیجیتال

سناتور آمریکایی که پشت تلاش برای تصویب لایحه اصلی رمزارز است، به دنبال انتخاب مجدد نخواهد بود

سناتور دبی استابنو یکی از قانونگذارانی بود که قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال را در ماه اوت معرفی کرد.

سناتور میشیگان، دبی استابنو، رئیس کمیته کشاورزی سنای ایالات متحده، اعلام کرد که در سال 2025 از سمت خود کناره گیری می کند.

استابنو در اعلامیه ای در 5 ژانویه گفت که پس از آن باقی دوره شش ساله خود را در سنا “گذرانده است”.[ing] “مشعل” به دیگر نمایندگان کنگره آمریکا. این سناتور یکی از قانونگذارانی بود که برای معرفی قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال (DCCPA) فشار آورد. DCCPA لایحه ای است با هدف شفاف سازی مقررات ارزهای دیجیتال و ایجاد نقش کمیسیون معاملات آتی کالا در نظارت بر دارایی های دیجیتال.

استابنو گفت که روی قوانینی با هدف بهبود «زندگی شهروندان میشیگان» در دو سال آخر ریاست‌جمهوری خود تمرکز خواهد کرد، اما به طور مشخص به لایحه ارزهای دیجیتال اشاره نکرد. دوره او در 3 ژانویه 2025 پس از انتخابات 2024 به پایان می رسد، جایی که او از سال 2001 سناتور است.

استابنو به‌عنوان رئیس کمیته کشاورزی سنا، جلسات استماع بررسی دارایی‌های دیجیتالی در نظر گرفته شده از کالاها، از جمله جلسه استماع دسامبر در مورد سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX را نظارت کرد. سناتورها پس از اعلام ورشکستگی صرافی در نوامبر و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید که اغلب برای DCCPA لابی کرده بود، تحت نظارت مقامات قرار گرفت، سناتورها به تلاش برای تصویب این لایحه ادامه دادند.

جان بوزمن، یکی از نویسندگان مشترک DCCPA و یکی از اعضای کلیدی کمیته کشاورزی سنا، احتمالا تا ژانویه 2029 در سمت خود باقی خواهد ماند. برخی از تنظیم‌کننده‌ها و رهبران صنعت نیز از این لایحه حمایت می‌کنند، از جمله کریستین جانسون، کمیسیونر CFTC و شورای ارزهای دیجیتال. شیلا وارن مدیر عامل نوآوری.

مربوط: صورت‌حساب کریپتو به‌طور مخفیانه می‌تواند «مزایایی» برای DeFi به همراه داشته باشد

بنا بر گزارش‌ها، Boozman قصد داشت در دسامبر پس از ادای سوگند در کنگره 118، لایحه ارزهای دیجیتال را مجدداً معرفی کند. مجلس سنای ایالات متحده در 3 ژانویه رسیدگی را آغاز کرد، اما مجلس هنوز در یک لحظه رکود تاریخی، رئیس جدیدی را انتخاب نکرده است.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا