🚨 اخبار ارز دیجیتال

سنای ایالات متحده فیلیپ جفرسون را به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره فدرال رزرو تایید کرد

فیلیپ جفرسون، که از سال ۲۰۲۲ در هیئت مدیره فدرال رزرو بوده است، تا سال ۲۰۳۶ به عنوان نقش شماره دو بانک مرکزی تحت ریاست جروم پاول، ایفای نقش خواهد کرد.

فیلیپ جفرسون، رئیس فدرال رزرو، تایید اکثریت سناتورهای ایالات متحده را به دست آورد تا نایب رئیس بعدی فدرال رزرو شود.

در رای گیری در سنای ایالات متحده در ۶ سپتامبر، آقای جفرسون اکثریت مورد نیاز برای تایید به عنوان معاون بعدی فدرال رزرو را به دست آورد. جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده در ماه می اعلام کرد که جفرسون را به جای لائل برینارد که در ماه فوریه از سمت فرماندار فدرال رزرو استعفا داد، معرفی خواهد کرد.

منبع: Senate.gov

سناتورها همچنین به نامزدی لیزا کوک، رئیس ۱۴ ساله فدرال رزرو و یک صندلی خالی آدریانا کوگلر، اقتصاددان ارشد سابق وزارت کار، رأی خواهند داد. در صورت تایید، کوگلر و کوک هر دو تا سال ۲۰۳۷ به خدمت خواهند رسید. آقای جفرسون به عنوان بخشی از دوره فعلی فرمانداری خود که تا سال ۲۰۳۶ ادامه دارد، به عنوان نایب رئیس خدمت خواهد کرد.

مربوط: فدرال رزرو ایالات متحده نظارت بر مشارکت بین بانک ها و شرکت های رمزنگاری را افزایش می دهد

ترکیب رهبری فدرال، مانند فدرال رزرو، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، و کمیسیون معاملات آتی کالا، می تواند بر نحوه برخورد سیاست گذاران با مقررات جاری ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین تأثیر بگذارد. بنا بر گزارش ها، فدرال رزرو هیچ برنامه ای برای صدور دلار دیجیتال برای آینده قابل پیش بینی ندارد، اما ران دیسانتیس، نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۴ گفته است که قصد دارد بانک های مرکزی را از انتشار CBDC منع کند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در ماه ژوئن به قانونگذاران گفت که معتقد است باید «نقش قوی برای دولت فدرال» در تنظیم استیبل کوین ها ایفا شود. او همچنین از تعدادی افزایش نرخ در سال ۲۰۲۳ حمایت کرده است که بر بازارهای سراسر کشور تأثیر می گذارد. انتظار می رود دوره فعلی آقای پاول در فدرال رزرو در سال ۲۰۲۸ به پایان برسد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده در حال تشدید سرکوب جرایم مرتبط با ارز مجازی هستند

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا