اخبار ارز دیجیتال

کمیته سنای ایالات متحده جلسات استماع FTX را در 1 دسامبر، رئیس CFTC برای شهادت برنامه ریزی می کند

این جلسه با عنوان «چرا کنگره باید اقدام کند: درس‌هایی که از فروپاشی FTX آموخته‌ایم» یکی از اولین جلساتی است که قانونگذاران ایالات متحده درباره آنچه در این صرافی اتفاق افتاد تحقیق می‌کنند.

کمیته کشاورزی سنای ایالات متحده اعلام کرده است که رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) راستین بنهام یکی از شاهدان جلسه رسیدگی به سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX خواهد بود.

طبق وب سایت کمیته کشاورزی سنا، در اول دسامبر، کل کمیته شهادت بهنهام و احتمالاً افراد دیگر را به همراه اطلاعاتی در مورد مسائل نقدینگی و سقوط متعاقب FTX خواهد شنید. در این جلسه با عنوان «چرا کنگره باید اقدام کند: درس‌هایی که از فروپاشی FTX آموخته شده است»، قانون‌گذاران ایالات متحده درباره آنچه برای صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید اتفاق افتاد، بحث خواهند کرد.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در 16 نوامبر گفت که جلسه استماع مشابهی را در ماه دسامبر در مورد “فروپاشی FTX و تاثیر گسترده تر آن بر اکوسیستم دارایی دیجیتال” برگزار خواهد کرد، اما این رویداد در آن زمان توسط کمیته برگزار شد. نشریاتی که در تقویم ظاهر نشدند. این کمیسیون اظهار امیدواری کرد که از بانکمن-فرید، آلامدا ریسرچ و بایننس بشنود، اما به طور مشخص به شهادت قانونگذاران فدرال مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا CFTC اشاره نکرد.

قانونگذاران در هر دو طرف در هر دو مجلس کنگره و کاخ سفید به نیاز به شفاف سازی یا مقررات اضافی در پی فروپاشی FTX اشاره کرده اند. سخنگوی پیر پیشنهاد کرد که “تنظیم محتاطانه ارزهای دیجیتال واقعاً مورد نیاز است” در پاسخ به شرکت‌های ارزهای دیجیتال فاقد نظارت مناسب هستند.

مربوط: رهبری FTX از رئیس کمیته فرعی ایالات متحده درخواست اطلاعات کرد

از زمان اعلام ورشکستگی در 11 نوامبر و کناره گیری از سمت مدیر عامل FTX، بانکمن-فرید در حال تحقیق در مورد این صرافی، از جمله سرویس تحقیقات جرایم مالی ترکیه، مقامات باهامیا، و آژانس های ایالتی و فدرال ایالات متحده بوده است. بانکمن-فرید، که گفته می شود هنوز در باهاما مستقر است، ممکن است برای بازجویی به ایالات متحده مسترد شود.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا