اخبار ارز دیجیتال

سرکوب رگولاتوری ایالات متحده ۳۲ میلیون دلار دارایی دیجیتال را فاش کرد: CoinShares


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرمایه گذاران نهادی گرما را احساس می کنند زیرا SEC تمام جنبه های صنعت کریپتو ایالات متحده را پوشش می دهد.

سرمایه گذاران نهادی ممکن است در مورد ارزهای دیجیتال به دنبال یک سرکوب نظارتی در ایالات متحده نگران باشند، زیرا محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال بیشترین خروج هفتگی خود را در سال ۲۰۲۳ مشاهده می کنند.

CoinShares، یک مدیر صندوق رمزنگاری نهادی، در ۲۰ فوریه گزارش داد که در هفته گذشته شاهد خروج ۳۲ میلیون دلاری از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال بوده است. این بزرگترین نشت سال است.

این خروج نشان دهنده تشدید رشد دیجیتالی ایالات متحده است و همه چیز را از خدمات سهام گرفته تا استیبل کوین گرفته تا نگهبانی ارزهای دیجیتال هدف قرار می دهد، زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار آنچه را که تحلیلگران صنعت جنگ علیه ارزهای دیجیتال می نامند تشدید می کند. این امر پس از سرکوب گسترده صنعت دارایی رخ داد.

به گفته جیمز باترفیل، تحلیلگر CoinShares، جریان خروجی در اواسط هفته گذشته به ۶۲ میلیون دلار رسید، اما در پایان آن با بهبود احساسات کاهش یافت.

اکثریت یا ۷۸ درصد از این خروجی ها از محصولات سرمایه گذاری مرتبط با بیت کوین (BTC) با ۳.۷ میلیون دلار ورودی به صندوق های کوتاه بیت کوین بود. این شرکت سرکوب نظارتی را به دلیل افزایش نشت ها مقصر دانست.

“ما معتقدیم این به این دلیل است که سرمایه گذاران ETP نسبت به بازار گسترده تر نسبت به فشارهای نظارتی اخیر در ایالات متحده کمتر خوشبین هستند.”

با این حال، احساسات منفی سرمایه‌گذاران نهادی در بازار گسترده‌تر که شاهد افزایش ۱۰ درصدی در طول دوره بود، منعکس نشد. باترفیل گفت که این کل دارایی های سازمانی تحت مدیریت را به ۳۰ میلیون دلار رساند که بالاترین سطح از اوت ۲۰۲۲ است.

علیرغم خروج اتریوم (ETH) و وجوه دارایی مختلط، سهام بلاک چین با مجموع ورودی ۹.۶ میلیون دلاری در آن هفته روند را کاهش داد.

مربوط: محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال بالاترین جریان ورودی را از جولای ۲۰۲۲ مشاهده می کنند: گزارش

سرمایه‌گذاران نهادی در ژانویه شروع به ریختن سرمایه به صندوق‌های رمزنگاری کردند و در هفته آخر ماه مجموعاً ۱۱۷ میلیون دلار وارد شدند و به بالاترین حد در شش ماه گذشته رسیدند.

با این حال، پس از چهار هفته جریان ورودی در ژانویه، دو هفته گذشته شاهد خروجی بوده است.

اقدامات اجرایی نظارتی که باعث تغییر احساسات شده است شامل کیفرخواست SEC علیه سرویس سهامداری در ۹ فوریه است که هفته گذشته به عنوان متولی عمل کرد.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا