🚨 اخبار ارز دیجیتال

پس از برنده شدن ریپل، دادگاه شروع به شفاف سازی مقررات ایالات متحده می کند: کمیسیونر CFTC


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کارولین فام، کمیسیونر CFTC گفت که رای دادگاه اخیر در مورد دارایی ها و اوراق بهادار دیجیتال اولین گام در جهت شفاف سازی مقررات ارزهای دیجیتال است.

کارولین فام، کمیسیونر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) معتقد است که پیروزی جزئی ریپل راه را برای شفافیت در مقررات ارزهای دیجیتال ایالات متحده هموار کرده است.

فام در ۱۷ ژوئیه در تلویزیون بلومبرگ گفت که احکام دادگاه های بزرگ اخیر در مورد طبقه بندی دارایی های رمزنگاری شده در نهایت منجر به شفافیت مقرراتی خواهد شد.

همانطور که می دانید، من سال گذشته گفتم که دادگاه ابتدا شفافیت مقرراتی در مورد تعریف اوراق بهادار را تایید می کند و ما با نظرات بسیار مهم دادگاهی که صادر شد، این را تایید کردیم. فکر می کنم.

فام مشتاقانه منتظر پیوستن به گروه کاری نظارتی است و امیدوار است که سایر رگولاتورهای ایالات متحده، مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار، برای ارائه یک “رویکرد جامع” برای مقررات ارزهای دیجیتال با یکدیگر همکاری کنند.

اظهارات فام تنها چند روز پس از آن بیان شد که شرکت فین‌تک سانفرانسیسکو ریپل یک پیروزی جزئی کلیدی را در یک نبرد حقوقی جاری به دست آورد که توسط SEC متهم به فروش اوراق بهادار ثبت نشده است.

قاضی آنالیسا تورس از ناحیه جنوبی نیویورک در ۱۴ جولای حکم داد که XRP فروخته شده به سرمایه گذاران خرده فروشی در مبادلات دارایی دیجیتال یک اوراق بهادار نیست.

این حکم مورد استقبال قرار نگرفت و گری جنسلر، رئیس SEC، در کنفرانس مطبوعاتی ۱۷ جولای آن را ناامیدکننده خواند. جنسلر قبلاً پیشنهاد کرده بود که تمام دارایی های دیجیتالی به غیر از بیت کوین اوراق بهادار هستند، اما آژانس او ​​این را نگفته است. یکسان.

با این وجود، جنسلر متعهد شد که پس از پیروزی اخیر ریپل، به اجرای آن ادامه دهد.

مرتبط: رئیس سابق CFTC فاش می‌کند که حکم دادگاه ریپل خواستار مقررات «قانع‌کننده‌تر، فوری‌تر» می‌شود

فام همچنین بر اهمیت توکن سازی دارایی های دنیای واقعی (RWA) تاکید کرد. او گفت که “فرصتی واقعی” برای مدرن کردن بازارهای مالی از طریق توکن کردن وجوه بازار پول در بلاک چین وجود دارد.

شرکت‌های مالی سنتی به طور فزاینده‌ای با پروتکل‌های دارایی واقعی درگیر می‌شوند، که در نتیجه برخی RWA‌ها اخیراً از دارایی‌های DeFi بهتر عمل کرده‌اند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا