🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاخ سفید تاثیر نظارت هوش مصنوعی بر کارگران را زیر سوال می برد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مقامات در واشنگتن دی سی گفتند که برای درک تجربیات کارگران و استفاده آنها از نظارت هوش مصنوعی در محل کار جلسات استماع برگزار خواهند کرد.

مقامات ایالات متحده در حال انجام تلاش هایی برای نظارت بر توسعه هوش مصنوعی (AI) هستند زیرا برنامه های جدیدی برای بررسی تجربیات کارگران در مورد نظارت هوش مصنوعی ظاهر می شود.

به گزارش رویترز، مقامات کاخ سفید در ۲۳ می اعلام کردند که از کارمندان خواهند پرسید که چگونه کارفرمایان آنها از هوش مصنوعی برای اهداف نظارتی استفاده می کنند. این به این دلیل است که سرمایه گذاری دولت فدرال به توسعه فناوری اختصاص می یابد.

رگولاتورهای ایالات متحده جلسات شنوایی برای شنیدن این تجربیات استفاده از هوش مصنوعی برای نظارت، نظارت و ارزیابی محل کار برگزار خواهند کرد.متخصصان، محققان و سیاست گذاران در کار گیگ نیز شرکت خواهند کرد

جلسه شنود آتی تنها چند هفته پس از آن برگزار می شود که کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، مدیران شرکت های بزرگ فناوری را به کاخ سفید دعوت کرد تا در مورد خطرات هوش مصنوعی صحبت کنند.

در این مراسم نه تن از مشاوران ارشد دولت بایدن در زمینه علم، امنیت ملی، سیاست و اقتصاد و همچنین مارک زاکربرگ، مدیر عامل OpenAI، مایکروسافت و متا حضور داشتند.

پیش از این نشست، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده از شرکت های فناوری خواست تا به خطرات فناوری رسیدگی کنند.

مربوط: تصویر انفجار پنتاگون ایجاد شده توسط هوش مصنوعی باعث آشفتگی بازار سهام می شود

در ۴ می، مقامات ایالات متحده معیارهای فناوری های کلیدی و نوظهور خود را منتشر کردند و هشت بخش را در صنعت فناوری شناسایی کردند که می توانند تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد در چند سال آینده داشته باشند.

اخیراً، سام آلتمن، مدیر عامل OpenAi، که ChatGPT را توسعه داده است، در یک جلسه “تاریخی” در مقابل کنگره شهادت داد که بر تهدید بالقوه ناشی از هوش مصنوعی مولد متمرکز بود.

ایالات متحده در شکل دادن به موضع نظارتی خود در مورد فناوری های نوظهور تنها نیست. رگولاتورهای بریتانیا اخیراً نزدیک به ۱۲۵ میلیون دلار برای ایجاد یک کارگروه “هوش مصنوعی ایمن” متعهد شدند زیرا این کشور بر “توانایی” هوش مصنوعی تمرکز دارد.

در همین حال، در اتحادیه اروپا، مقامات در حال نهایی کردن پیش‌نویس قانونی هستند که می‌تواند به یکی از اولین ابزارها و دستورالعمل‌های حقوقی جهان برای تنظیم ابزارهای هوش مصنوعی مولد تبدیل شود. مذاکرات اخیر در مورد قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا شامل ممنوعیت تشخیص چهره و ابزارهای پلیسی پیش بینی در فضاهای عمومی بود.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا