🚨 اخبار ارز دیجیتال

دادستان های ایالات متحده به دنبال منع SBF از سیگنال پس از تماس ادعایی با شاهدان هستند

مدیر عامل سابق FTX ظاهراً سعی کرده است با راین میلر، مشاور عمومی فعلی FTX ایالات متحده “رابطه سازنده” داشته باشد.

دادستان های فدرال خواستار این شده اند که شرایط وثیقه مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید (SBF) تغییر کند تا از تلاش های بیشتر برای تأثیرگذاری بر شهادت شاهد جلوگیری شود.

بر اساس اسناد دادگاه ارائه شده در ۲۷ ژانویه، وزارت دادگستری (DOJ) به قاضی منطقه ای ایالات متحده LewiKaplan گفت که Bankman-Fried با “کارمندان فعلی یا سابق” FTX یا Alameda ارتباط برقرار کرده است. مشخص شد که وی درخواست ممنوعیت

پس از اینکه بانکمن-فرید ادعا کرد که در ۱۵ ژانویه با مشاور حقوقی فعلی FTX US، راین میلر، تماس گرفته و تلاش کرده است تا بر شهادت میلر “تأثیر بگذارد”، دادستان ها این درخواست را کردند. در اسناد گفته شد:

“من دوست دارم ببینم آیا راهی برای ارتباط مجدد و داشتن یک رابطه سازنده وجود دارد، در صورت امکان از یکدیگر به عنوان منبع استفاده کنید یا حداقل مسائل را با یکدیگر بررسی کنید.”

دادستان ها همچنین خواستار ممنوعیت استفاده از برنامه های ارتباطی رمزگذاری شده بانکمن-فرید شدند.

“متهم نباید از هیچ برنامه تماس یا پیام رمزگذاری شده یا موقتی، از جمله سیگنال بدون محدودیت استفاده کند.”

مطالب مرتبط: وکیل ورشکستگی FTX: بدهکاران با “حمله توییتر” ناشی از سام بنکمن-فرید مواجه شدند

این سند همچنین ادعا می کند که استفاده Bankman-Fried از سیگنال با “سابقه” استفاده از برنامه برای اهداف خرابکاری مطابقت دارد.

در دسامبر ۲۰۲۲، بانکمن-فرید قبلاً گزارش شده بود که هر گونه دخالت یا اطلاع از چت گروهی “Wirefraud” در سیگنال را رد کرده است، ساعاتی قبل از دستگیری توسط پلیس باهامیا.

گزارش شده است که گفتگوی گروهی شامل اعضای حلقه داخلی Bankman-Fried، از جمله Zixiao “Gary” Wang یکی از بنیانگذاران FTX، Nishad Singh مهندس FTX، و مدیر عامل سابق Alameda، Caroline Ellison بود. پله ای برای فروریختن

این امر پس از آن صورت می گیرد که وکلای نماینده FTX در روند ورشکستگی در ۲۶ ژانویه استدلال کردند که نزدیکان بانکمن-فرید باید در مورد هرگونه منافع مالی که ممکن است از صرافی دریافت کرده باشند با سؤالاتی روبرو شوند.

نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا