اخبار ارز دیجیتال

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا از شرکت‌های فناوری می‌خواهد که خطرات هوش مصنوعی را برطرف کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پرزیدنت بایدن با تاکید بر نیاز به پرداختن به خطرات بالقوه برای جامعه، امنیت ملی و اقتصاد، از شرکت های فناوری خواسته است تا محصولات ایمن هوش مصنوعی را قبل از در دسترس قرار دادن آنها در دسترس عموم قرار دهند.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه گفت که ایمنی هوش مصنوعی (AI) نامشخص است و تاکید کرد که شرکت‌های فناوری باید قبل از عرضه عمومی محصولاتشان از ایمن بودن آنها اطمینان حاصل کنند.

در دیدار با مشاوران علم و فناوری، بایدن اذعان کرد که هوش مصنوعی می تواند به مقابله با مسائلی مانند بیماری ها و تغییرات آب و هوایی کمک کند. با این حال، وی بر اهمیت پرداختن به خطرات احتمالی برای جامعه، امنیت ملی و اقتصاد تاکید کرد.

در ابتدای جلسه با کمیته مشاوران رئیس جمهور در علم و فناوری (PCAST)، او گفت که شرکت های فناوری باید قبل از عرضه عمومی محصولات خود از ایمن بودن آنها اطمینان حاصل کنند. هنگامی که از او در مورد خطرات احتمالی هوش مصنوعی پرسیده شد، او پاسخ داد: “هنوز تصمیم گیری نشده است. این امکان وجود دارد.”

به گفته رئیس جمهور، رسانه های اجتماعی قبلاً نشان داده اند که اگر فناوری قدرتمند اقدامات احتیاطی لازم را انجام ندهد، تأثیر منفی می گذارد. بایدن گفت: «بدون پناهگاه امن، ما می دانیم که سلامت روان، تصور از خود، عواطف و احساس ناامیدی به ویژه در میان جوانان تحت تأثیر قرار می گیرد.

مربوط: چندین تنظیم کننده ایالتی ایالات متحده ادعا می کنند که برنامه های تجارت هوش مصنوعی طرح های پونزی هستند

او بارها از کنگره خواسته است تا قوانین حریم خصوصی دو حزبی را تصویب کند که داده های شخصی جمع آوری شده توسط شرکت های فناوری را محدود می کند، تبلیغاتی را که کودکان را هدف قرار می دهد ممنوع می کند و سلامت و ایمنی را در توسعه محصول در اولویت قرار می دهد.

مرکز هوش مصنوعی و سیاست دیجیتال (CAIDP)، یک گروه اخلاق فناوری، اخیراً از کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده خواسته است که OpenAI را از انتشار نسخه تجاری جدید GPT-4 مسدود کند. توانایی انسان مانند برای ایجاد پاسخ های مکتوب به درخواست ها.

مجله: همه چیز برای ربات قضات قابل قبول است: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند دادگاه را تغییر دهند

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا