اخبار ارز دیجیتال

مقامات ایالات متحده از مدیران وویجر برای محافظت از فروش Binance.US شکایت کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وزارت دادگستری با حمایت های قانونی ارائه شده برای کسانی که در فروش Voyager-Binance.US در نظر گرفته شده است مخالف است و می گوید دادگاه “به طور نادرست” از اختیارات خود فراتر رفته است.

تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده می‌خواهند بندهایی را که در برنامه وویجر دیجیتال وام‌دهنده ورشکسته برای فروش دارایی‌های دیجیتال به صرافی ارز دیجیتال Binance US گنجانده شده است، حذف کنند.

در درخواستی که در 14 مارس در دادگاه ورشکستگی نیویورک ارائه شد، ویلیام هرینگتون، امین ایالات متحده و سایر وکلای دولتی استدلال کردند که “دادگاه به طور غیرمنطقی از اختیارات قانونی خود فراتر رفته است.”

آنها از دادگاه درخواست کردند که این فروش به مدت دو هفته به تعویق بیفتد تا بتوانند درخواست تجدید نظر کنند.

طبق یک پرونده در 28 فوریه، دادگاه این طرح را در 7 مارس پس از اینکه متوجه شد 97 درصد از مشتریان وویجر از این طرح حمایت می کنند، تأیید کرد.

مقامات ایالات متحده با سایر بخش‌های فروش پیشنهادی مخالفت نکرده‌اند، اما استدلال می‌کنند که این ماده مانع از “توانایی دولت برای اعمال پلیس و اختیارات نظارتی” می‌شود.

در 6 مارس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به این طرح، به ویژه سلب مسئولیت های “غیرعادی” و “بسیار نامناسب” اعتراض کرد و بیان کرد که توکن بازپرداخت یک پیشنهاد اوراق بهادار ثبت نشده است و Binance .US ادعا کرد که آن را مدیریت می کند. اوراق بهادار غیرقانونی تبادل.

مربوط: Binance.US، Alameda، Voyager Digital، SEC – داستان حقوقی در حال انجام

جلسه استماع عمومی در مورد این موضوع برای 15 مارس در ساعت 14:00 به وقت محلی برنامه ریزی شده است.

بر اساس آخرین برآوردها، انتظار می رود طلبکاران وویجر حدود 73 درصد از ارزش وجوه خود را تحت این طرح بازیابی کنند.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا