اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Stellar: ایالات متحده باید استیبل کوین ها را تنظیم کند تا دلار قوی بماند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رئیس بنیاد توسعه استلار ادعا می کند که اگر مقررات استیبل کوین در سال جاری ارائه نشود، ایالات متحده و دلار متضرر خواهند شد.

رگولاتورهای مالی ایالات متحده در حال سرکوب صنعت کریپتو هستند و دلار آمریکا نیز تحت فشار کشورهایی است که از هژمونی دلار دور می‌شوند، اما رئیس Stellar می‌گوید مقررات استیبل کوین می‌تواند آن را حل کند.

در مصاحبه ۱۱ آوریل بلومبرگ، مدیر عامل و مدیر اجرایی بنیاد توسعه استلار، دنل دیکسون، در مورد چشم انداز نظارتی برای دارایی های دیجیتال دلاری در ایالات متحده بحث کرد.

دیکسون گفت که بسیار خوشبین است که تا پایان سال نوعی مقررات استیبل کوین در ایالات متحده وجود داشته باشد زیرا “آنها می خواهند استاندارد را تعیین کنند.”

“اگر می خواهید یک دلار آمریکا قوی در سطح جهانی داشته باشید، یک استیبل کوین دلار آمریکا راهی برای انجام آن است.”

دولت جو بایدن قبلاً بر نیاز به یک چارچوب نظارتی استیبل کوین تاکید کرده است، اما دیکسون گفت که باید از طریق کنگره به اجرا گذاشته شود.

دیکسون گفت: «اگر کاری در ایالات متحده انجام ندهیم، در نهایت در این دنیای قطبی شده با قوانین دوستدار رمزنگاری در خارج از ایالات متحده قرار خواهیم گرفت.

شرکت‌هایی در خارج از ایالات متحده وجود دارند، و همچنان مشکلاتی با مصرف‌کنندگان آمریکایی که می‌خواهند از این فناوری استفاده کنند، وجود خواهد داشت.

دیکسون نسبت به مقررات استیبل کوین خوشبین بود و گفت که باید بیشتر روی سودمندی و ارزش برای کاربران تمرکز کند تا پشته فناوری «فقط به این دلیل که انتخابی وجود ندارد».

او افزود: «صحبت در مورد فناوری را متوقف کنید و شروع به نشان دادن سودمندی کنید.

Stellar یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز بین مرزی است که توسط توکن Lumens (XLM) طراحی شده است. در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک فورک اصلاح شده از پایگاه کد ریپل ایجاد شد.

مربوط: مدیران می گویند که استیبل کوین ها راه حلی برای مشکلات بانکداری ارزهای دیجیتال هستند

استیبل کوین ها در حال حاضر حدود ۱۰.۵ درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را با ۱۳۳ میلیارد دلار در گردش تشکیل می دهند. دیکسون استدلال کرد که بیشتر آنها با دلار آمریکا مرتبط هستند، بنابراین تنظیم و پذیرش در آمریکا از اهمیت بالایی برخوردار است.

رهبر بازار Tether (USDT) تاکنون ۱۴ میلیارد دلار USDT در سال جاری منتشر کرده است و سهم بازار خود را با تیراژ ۸۰ میلیارد دلار به ۶۰ درصد افزایش داده است.

این دستاوردها به ضرر استیبل کوین های Circle’s USD Coin (USDC) و Binance’s Binance USD (BUSD) است که هر دو شاهد کاهش قابل توجهی در عرضه در سال جاری بودند.

مجله: کوین‌های ناپایدار: Depeg، عملیات بانکی و سایر ریسک‌ها وجود داردنویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا