اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده از وزارت امور خارجه می خواهند که پاداش های رمزنگاری را توجیه کند، پرداخت ها را افشا کند

وزارت امور خارجه باید گزارشی در مورد استفاده از ارز دیجیتال به عنوان یک پرداخت پاداش مناسب ارائه کند، با شواهدی که نشان می دهد این کار برای افشاگران ترغیب کننده تر است.

قانونگذاران ایالات متحده اصلاحیه ای را برای قانون اختیارات اساسی وزارت امور خارجه در سال 1956 پیشنهاد کرده اند که شامل اطلاعات مربوط به پاداش ها و پرداخت های رمزنگاری می شود.

اصلاحات تحت قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) وزارت امور خارجه (شاخه اجرایی دولت فدرال ایالات متحده مسئول سیاست خارجی و روابط کشور) را ملزم می کند که پرداخت ها یا پاداش های ارزهای دیجیتال را ظرف 15 روز پس از ایجاد آنها اعلام کند.

NDAA نام‌های مربوط به مجموعه‌ای از قوانین فدرال ایالات متحده است که بر بودجه سالانه و هزینه‌های وزارت دفاع ایالات متحده نظارت می‌کنند.

سند رسمی می گوید:

وزیر امور خارجه باید حداقل 15 روز قبل از تنظیم پاداش به شیوه ای که شامل ارز مجازی باشد، به کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی سنا اطلاع دهد.

جدا از مهلت اطلاع رسانی 15 روزه، وزارت امور خارجه باید ظرف 180 روز پس از تصویب این لایحه گزارشی مبنی بر توجیه استفاده از ارزهای دیجیتال به کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی سنا ارائه کند. به عنوان جایزه.

این گزارش باید شامل شواهدی باشد که نشان می‌دهد پاداش‌های کریپتو در مقایسه با سایر «پاداش‌هایی که به دلار آمریکا یا سایر اشکال پولی یا غیر پولی پرداخت می‌شود»، بیشتر از افشاگران سود می‌برد.

مربوط: مشاوره اخلاقی ایالات متحده در کریپتوکارنسی فدرال بر اساس قانون

این گزارش همچنین باید بررسی کند که آیا استفاده از ارزهای رمزنگاری شده می‌تواند به افراد مخرب «وجوه غیرقابل ردیابی» اضافی را که می‌تواند برای مقاصد مجرمانه یا غیرقانونی استفاده شود، در اختیار افراد مخرب قرار دهد.

اصلاحات پیشنهادی می‌تواند هزینه‌های مربوط به پاداش‌های ارز دیجیتال وزارت امور خارجه را شفاف‌تر کند. اگر این سیاست تصویب شود، می‌تواند بینشی از موضع دولت فدرال در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال برای فعالیت‌های غیرقانونی نیز ارائه کند.

دولت بایدن در سپتامبر سال جاری و پس از فرمان اجرایی رئیس جمهور بایدن در ماه مارس، یک چارچوب جامع «اولین» را برای ارزهای دیجیتال اعلام کرد. این چارچوب شش جهت اصلی را برای مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تعیین کرد. این چارچوب مجموع 9 گزارش مختلف در مورد ارزهای دیجیتال در طول سال هاست.

نویسنده: Prashant Jha

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا