اخبار ارز دیجیتال

گزارش: قانونگذاران ایالات متحده از Silvergate در مورد روابط FTX پاسخ می خواهند

سه سناتور پس از گزارش‌هایی که نشان می‌داد این بانک “انتقال وجوه مشتریان FTX به Alameda را تسهیل کرده است”، در مورد Silvergate اظهار نگرانی کردند.

گزارش شده است که سه سناتور آمریکایی نامه‌ای به بانک سیلورگیت ارسال کرده‌اند و در آن اطلاعاتی در مورد رابطه این بانک با FTX و نهادهای تحت مدیریت سابق سام بنکمن فرید، درخواست کرده‌اند.

NBC News در ۶ دسامبر گزارش داد که سناتورهای الیزابت وارن، جان کندی و راجر مارشال نامه هایی را به مدیر عامل Silvergate آلن لین ارسال کردند. طبق گزارش‌ها، قانون‌گذاران از بانک خواسته‌اند تا در پاسخ به «ادعاهای جدید و نگران‌کننده» در مورد شیوه‌های تجاری بانک، جزئیاتی در مورد رابطه خود با نهاد FTX ارائه دهد.

قانونگذاران گفتند: “مشارکت بانک در انتقال وجوه مشتریان FTX به Alameda، آنچه را که به نظر می رسد شکست فاحش مسئولیت بانک در نظارت و گزارش فعالیت های مالی مشکوک انجام شده توسط مشتریانش است، روشن می کند.” “ما نگران نقش سیلورگیت هستیم. این فعالیت ها همانطور که گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد انتقال وجوه مشتریان FTX به Alameda را تسهیل کرده است.

این نامه تا ۱۹ دسامبر به Silvergate فرصت داد تا پاسخی را ارسال کند. گزارش شده است که وارن گفت سیلورگیت ممکن است “در مرکز انتقال نادرست میلیاردها دلار از وجوه مشتریان FTX باشد” و خواستار پاسخگویی مسئولین شد. در فروپاشی FTX.

لین در ۵ دسامبر نامه ای سرگشاده منتشر کرد که احتمالاً قبل از درخواست اطلاعات، از “خرده فروشان و فرصت طلبانی که به دنبال سود بردن از عدم اطمینان بازار هستند” با گمانه زنی و اطلاعات نادرست انتقاد کرد. بر اساس گزارشی از NBC News، لین گفت که سیلورگیت به عنوان بخشی از فرآیند ورود به شرکت‌های مرتبط، از جمله FTX و Alameda Research، بررسی‌های لازم را انجام داده است. سوء استفاده آشکار از دارایی های مشتری و سایر قضاوت های نادرست.” “

مربوط: علیرغم حضور بی پایان رسانه ها، SBF بعید است در ۱۳ دسامبر شهادت دهد

اعضای کنگره جلسات تحقیقاتی را برای بررسی سقوط SBF و در صورت وجود راه حل های قانونی یا نظارتی برای جلوگیری از رویدادهای مشابه در آینده برنامه ریزی کرده اند. رهبری کمیته خدمات مالی مجلس از Bankman-Fried خواست تا از راه دور یا شخصاً در جلسه استماع در ۱۳ دسامبر شهادت دهد، اما مدیر عامل FTX گفت که “یاد خواهد گرفت و آنچه اتفاق افتاده است را در نظر خواهد گرفت.” او پیشنهاد کرد تا پایان کار منتظر بمانیم.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا