اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده درخواست پاسخ از Silvergate را در FTX به روز می کنند: گزارش

گزارش شده است که در نامه مشابهی در دسامبر ۲۰۲۲، سیلورگیت به محدودیت هایی در افشای “اطلاعات نظارتی محرمانه” مربوط به سقوط FTX اشاره کرده است.

گزارش شده است که چندین سناتور آمریکایی نامه ای را ارسال کرده اند و به دنبال پاسخ از شرکت مادر Silvergate Bank، Silvergate Capital، در رابطه با سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX هستند.

بلومبرگ در ۳۱ ژانویه گزارش داد که سناتورهای آمریکایی از جمله الیزابت وارن، راجر مارشال و جان کندی به نامه ای در ماه دسامبر در رابطه با نقش سیلورگیت در مدیریت وجوه کاربران FTX پاسخ دادند و گفتند که او به طور کامل به این موضوع پاسخ نداده است. طبق گزارش‌ها، سیلورگیت به محدودیت‌هایی برای افشای “اطلاعات نظارتی محرمانه” اشاره کرده است.

در این نامه آمده است: “هم کنگره و هم مردم به اطلاعاتی که برای درک نقش سیلورگیت در فروپاشی جعلی FTX نیاز دارند و سزاوار آن هستند. با توجه به این واقعیت است.” بلومبرگ

وارن، مارشال و کندی نامه‌ای در سال ۲۰۲۲ به سیلورگیت تا ۱۹ دسامبر امضا کردند تا به قانون‌گذاران پاسخ‌هایی در مورد دخالت خود در شکست FTX ارائه کنند. با این حال، سناتور گفت که اطلاعات کلیدی لازم برای تعیین نقش سیلورگیت در اتهامات کلاهبرداری FTX، از جمله اینکه آیا این شرکت در انتقال دارایی های کاربران FTX به Alameda نادرست بوده است را حذف کرده است.

پس از بحران نقدینگی نوامبر ۲۰۲۲ و تشکیل پرونده ورشکستگی FTX، و قبل از دستگیری مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، وارن و سناتور و در نظر دارند که افراد خاصی را تحت تعقیب قرار دهند. در نامه‌ای اخیر، از سیلورگیت تا ۱۳ فوریه خواسته شد تا پاسخی از جمله شیوه‌های بررسی دقیق شرکت ارائه دهد.

مربوط: گزارش: Silvergate دارایی‌های خود را با ضرر می‌فروشد، تعداد کارکنان را برای پوشش برداشت‌های ۸.۱ میلیارد دلاری کاهش می‌دهد.

جمهوری خواهان مجلس نمایندگان پس از روزها عدم موفقیت در رسیدن به توافق برای انتخاب رئیس بعدی، خود را برای جلسه ۱۱۸ آماده می کنند، و وظایف کمیته ها و قانونگذاری را به تاخیر انداخته است. سناتورها و اعضای مجلس نمایندگان در ماه دسامبر جلساتی را برای بررسی سقوط FTX برگزار کردند و رهبران وقت پیشنهاد کردند که تحقیقات در سال ۲۰۲۳ ادامه یابد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا