🚨 اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده نگرانی خود را درباره ممیزی های شرکت رمزنگاری «جعلی» به PCAOB تکرار کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دو سناتور آمریکایی در ژانویه به اریکا ویلیامز، رئیس PCAOB نامه نوشتند و به ورشکستگی FTX اشاره کردند، اما اشاره کردند که حسابرسی های نادرست ممکن است سه بانک را نیز تحت تأثیر قرار داده باشد.

سناتورهای آمریکایی الیزابت وارن و ران وایدن با اشاره به شکست‌های اخیر سه بانک بزرگ، از هیئت نظارت بر حساب‌های شرکت‌های دولتی خواسته‌اند تا حسابرسی‌های شرکت‌های ارزهای دیجیتال را محدود کند.

وارن و ویدن در نامه ای در ۲۱ مارس به اریکا ویلیامز، رئیس هیئت نظارت بر حسابداری شرکت های دولتی، نگرانی های خود را در مورد “حسابرسی مشکوک” از شرکت های ارزهای دیجیتال که در ژانویه ثبت کردند، این بار در بانک سیلورگیت، تکرار کردند. شکست بانک امضاء این دو سناتور از ویلیامز خواستند به سؤالاتی در مورد اینکه آیا حسابرسی ناکافی و گزارش ذخایر «می تواند نقش مستقیم یا غیرمستقیم» در فروپاشی مزرعه برنج بانک داشته باشد، پاسخ دهد.

در این نامه آمده است: «اختیارات کافی برای ایجاد استانداردهایی برای حسابرسان وجود دارد که حسابرسان ثبت شده در SEC را ملزم می‌کند فقط شرکت‌های ارزهای دیجیتال را که با استانداردهای کیفیت حسابرسی موجود مطابقت دارند، ممیزی انجام دهند.» “بر اساس تهدید آشکار برای سرمایه گذاران و منافع عمومی ناشی از ممیزی های تقلبی، ممیزی های شرکت های رمزنگاری و بررسی های انجام شده توسط حسابرسان ثبت شده در SEC باید سطح بالایی از بررسی را حفظ کند. در غیر این صورت، این ممیزی های ساختگی باید توسط PCAOB رسیدگی شود.”

با توجه به اینکه وارن و وایدن توسط یک حسابرس ثبت شده در PCAOB “تحت بازبینی مالی جعلی” قرار گرفتند، صرافی رمزارز منحل شده FTX که در حال حاضر در دادگاه ورشکستگی برای رسیدگی به پرونده فصل ۱۱ است، اکنون متعلق به سیلورگیت است و پیشنهاد می کند که ممکن است بر رویدادها تأثیر گذاشته باشد. مربوط به امضا

بانک‌ها در ارزیابی ریسک‌های مربوط به سپرده‌های FTX و سایر سپرده‌های مشتریان مرتبط با رمزنگاری، ممکن است به اطلاعات مالی گمراه‌کننده و نادرست ارائه‌شده از طریق بررسی‌های آماده‌سازی اعتماد کرده باشند.

مربوط: شرکت‌های رمزارز ممکن است پس از سقوط عظیم – مالی وایت – به «بانک‌های سایه» روی بیاورند

این دو سناتور از ویلیامز خواستند تا در ۳۱ مارس یک جلسه توجیهی در سطح کارکنان ارائه کند و به سؤالات مطرح شده در ۴ آوریل پاسخ دهد.

وارن، منتقد صریح بسیاری از جنبه‌های فضای دارایی دیجیتال کنگره، به فقدان نظارت نظارتی به عنوان بخشی از دلیل ورشکستگی بانک فوق‌الذکر اشاره می‌کند. از جروم پاول، رئیس فدرال رزرو خواسته است که از تحقیق در مورد شکست‌های نظارتی که منجر به شکست بانک‌ها شده است خودداری کند. شکست بانک سیلیکون ولی

مجله: کوین های ناپایدار: Depegging، سرکوب بانکی و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا