اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده لایحه ای را برای رفع موانع سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در حساب های بازنشستگی مجدداً ارائه می کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چهار سناتور جمهوری‌خواه لایحه‌ای را امضا کرده‌اند که هدف آن منع وزارت کار ایالات متحده از تحقیق در مورد افرادی است که «از پنجره‌های کارگزاری برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند».

تامی توبرویل، سناتور آلاباما، قوانینی را با هدف گنجاندن قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال در برنامه‌های بازنشستگی 401(k) ایالات متحده مجدداً معرفی کرده است.

توبرویل در اطلاعیه ای در 15 فوریه گفت که قانون آزادی مالی که او برای اولین بار در ماه مه 2022 به سنای ایالات متحده معرفی کرد، انواع سرمایه گذاری های مجاز در طرح های 401(k) را از وزارت کار دیکته می کند. او گفت که قصد داشت این قانون را لغو کند. سیاست. رمز. به گفته سناتورها، این لایحه DOL را از پیگیری اقدامات اجرایی علیه افرادی که “از پنجره های کارگزاری برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال استفاده می کنند” منع می کند.

توبرویل گفت: «دولت فدرال نباید برنده و بازنده را در بازی سرمایه گذاری انتخاب کند. “لایحه من به هر کسی که حقوق می گیرد آزادی مالی برای سرمایه گذاری در آینده خود را تضمین می کند.”

توبرویل گزارش داد که سناتورهای سینتیا رامیس، ریک اسکات و مایک براون به عنوان حامیان مشترک لایحه امضا کردند. رامیس در مصاحبه ای در دسامبر 2022 گفت که به دنبال سقوط بازار کریپتو و ورشکستگی شرکت های بزرگ مانند FTX، Voyager Digital و Celsius Network، سرمایه گذاران آمریکایی بیت کوین (BTC) را وارد حساب های بازنشستگی خود کرده اند. او گفت که او “بسیار” خوشحال» با گنجاندن

پولیتیکو در 14 فوریه گزارش داد که بایرون دونالدز، نماینده فلوریدا قصد دارد لایحه ای معادل آن را در 17 فوریه به مجلس ارائه کند. هر دو عضو جمهوری خواه دونالدز و توبرویل ممکن است با مخالفت از سراسر راهرو روبرو شوند – سناتور دموکرات الیزابت وارن قبلاً در مورد برنامه های Fidelity Investments برای گنجاندن BTC در حساب های 401 (k) خود صحبت کرده بود.

مربوط: نظرسنجی: نزدیک به 50 درصد از Gen Z و Millennials Crypto برای بازنشستگی می خواهند

یک اخطار DOL در مارس 2022 به دارندگان حساب 401(k) دستور می‌دهد که هنگام معامله با سرمایه‌گذاری‌های ارزهای رمزنگاری شده با ذکر خطرات کلاهبرداری، دزدی و از دست دادن وجوه، «احتیاط زیادی داشته باشند». من به شما هشدار می‌دهم. دفتر آموزش و حمایت از سرمایه‌گذاران کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی و تنظیم‌کننده‌های صنعت مالی نیز در 7 فوریه اعلامیه‌هایی را صادر کردند که در آن توصیه می‌کردند که حساب‌های بازنشستگی شخصی داوطلبانه بالقوه خطرناک هستند. هشدار داد که سرمایه‌گذاری‌ها می‌تواند شامل ارزهای دیجیتال باشد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا