اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده از رئیس SEC در مورد زمان دستگیری سام بنکمن-فرید سؤال می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مک‌هنری و نماینده هیزنگا گفتند: «زمان صدور کیفرخواست و دستگیری او سؤالات جدی در مورد روند کمیسیون SEC و همکاری آن با وزارت دادگستری ایجاد می‌کند.

دو عضو کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده به گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفته اند که بر اساس حضور وی در جلسه عمومی برنامه ریزی شده، علیه سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، اتهاماتی را مطرح خواهند کرد. زمان بندی

در اطلاعیه ۱۰ فوریه، رئیس کمیسیون، پاتریک مک‌هنری و رئیس کمیته فرعی نظارت و تحقیقات، بیل هویزنگا، زمان کیفرخواست و دستگیری بانکمن-فرید در باهاما را تأیید کردند. گفت. عدالت”. این دو قانونگذار سوابق و ارتباطات بین شعبه اجرایی SEC، دفتر وی، آژانس و وزارت دادگستری را در رابطه با کیفرخواست SBF از ۲ نوامبر تا ۹ فوریه در اختیار جنسلر قرار داده اند.

بانکمن-فرید قرار بود در ۱۳ دسامبر در کمیته خدمات مالی مجلس برای بررسی سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX شهادت دهد. با این حال، مدیر عامل سابق FTX بر اساس توافقنامه استرداد با ایالات متحده در باهاما دستگیر شد. وزارت دادگستری بانکمن-فرید را به هشت مورد از جمله کلاهبرداری با سیم متهم کرده است و کمیسیون معاملات آتی SEC و کالا شکایت های مدنی جداگانه ای علیه مدیرعامل سابق تشکیل داده اند.

“گری جنسلر از سیاست او پیروی نمی کند، [sic] مجلس نمایندگان جمهوری خواه او را به خاطر «ورود و سخنرانی» پاسخگو خواهد دانست. گفت توییت Huizenga در ۱۰ فوریه.

مک‌هنری و هویزنگا از جنسلر خواستند که این اطلاعات را حداکثر تا ۲۳ فوریه ارائه کند.

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده از وزارت دادگستری می خواهند تا مدیران FTX را “در حد کامل قانون” پاسخگو نگه دارد.

در غیاب بانکمن-فرید، جان ری، مدیر عامل FTX، تنها شاهد در جلسه استماع کمیته دسامبر بود، اما کمیته بانکداری سنا در جلسه ۱۴ دسامبر گفت که “ترک حباب” FTX نیز مورد بررسی قرار گرفت. سقوط کریپتو در سال ۲۰۲۲ در ۱۴ فوریه رخ خواهد داد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا