اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده قصد دارند لایحه ای را با هدف اصلاح الزامات گزارش ارزهای دیجیتال ارائه کنند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نماینده پاتریک مک‌هنری و نماینده ریچی تورس گزارش‌ها در حال برنامه‌ریزی برای معرفی مجدد قانون Keep Innovations in America برای رسیدگی به الزامات گزارش‌دهی قانون زیرساخت هستند.

طبق گزارش‌ها، گروهی از قانون‌گذاران ایالات متحده در حال برنامه‌ریزی برای بازگرداندن قانونی هستند که الزامات گزارش‌دهی برای مالیات دهندگان خاص درگیر در معاملات رمزنگاری را تغییر می‌دهد.

پاتریک مک‌هنری و ریچی تورس، نماینده مجلس نمایندگان، قصد دارند قانون حفظ نوآوری در آمریکا را مجدداً معرفی کنند، پانچ بول نیوز در ۷ مارس گزارش داد. مک‌هنری یکی از صداهای کلیدی پشت قانون پیشنهادی قبلی برای تغییر تعریف کارگزاران همانطور که در قانون زیرساخت ایالات متحده تعریف شده بود، بود. رئیس جمهور جو بایدن این لایحه را در نوامبر ۲۰۲۱ امضا کرد.

طبق پیش نویس لایحه، الزام کارگزاران برای گزارش تراکنش های دارایی دیجیتال به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰ دلار به خدمات درآمد داخلی از سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۲۶ اعمال خواهد شد. ” کارگزار محسوب نمی شود.

برخی از قانونگذاران درگیری های احتمالی را شناسایی کرده اند زیرا یک لایحه زیرساخت توسط کنگره در سال ۲۰۲۱ بررسی می شود و تلاش هایی برای اصلاح این قانون انجام می شود. بسیاری هنوز از قوانینی انتقاد می کنند که الزامات غیرممکن گزارش رمز ارز را برای مشاغل و افراد تعیین می کند.

مک‌هنری و تورس، طبق گزارش‌ها، مقرراتی را در لایحه اصلاح‌شده گنجانده‌اند که توانایی دولت آمریکا را برای تعریف اصطلاح «دارایی‌های دیجیتال» محدود می‌کند. به گفته پانچ بول، یک گروه دو حزبی متشکل از هفت عضو دیگر مجلس به عنوان حامیان مشترک این لایحه را امضا کردند.

در پیش نویس آمده است:

ما به گزارش‌دهی منسجم و دقیق در مورد تراکنش‌های دارایی دیجیتال نیاز داریم. کنگره باید برای ایجاد اطمینان قانونی و نظارتی در صنعت دارایی‌های دیجیتال تلاش کند. قوانین شفاف جاده‌ها، فناوری و نوآوری را تقویت می‌کنند.»

مربوط: IRS به مالیات دهندگان یادآوری می کند که درآمد رمزنگاری شده را قبل از تشکیل پرونده در سال ۲۰۲۲ گزارش کنند

مک هنری در آغاز کنگره ۱۱۸ در ژانویه، ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را از نماینده ماکسین واترز به عهده گرفت. او در نقش رهبری خود، به تأسیس کمیته فرعی دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و شمول کمک کرد، که قرار است جلسه استماع عمومی در ۹ مارس برگزار شود.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا