اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده لایحه ای را با هدف گزارش اثرات بالقوه زیست محیطی استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال ارائه می کنند

قانون شفافیت زیست‌محیطی کریپتو به آژانس حفاظت از محیط زیست دستور می‌دهد تا فعالیت‌های استخراج کریپتو که بیش از 5 مگاوات مصرف می‌کنند گزارش کند.

سه قانونگذار ایالات متحده قانونی را معرفی کرده اند که به آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) دستور می دهد تا مصرف انرژی و اثرات زیست محیطی استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال را گزارش کند.

جرد هافمن، نماینده کنگره کالیفرنیا و اد مارکی، سناتور ماساچوست، در اعلامیه ای در 8 دسامبر گفتند که مصرف انرژی توسط استخراج ارزهای دیجیتال در ایالات متحده “هشدارکننده” هستند و افزودند که استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) حدود 1.4 درصد از کل کشور را تشکیل می دهند. مصرف برق به همراه سناتور جف مارکلی، قانونگذاران قانون شفافیت محیطی رمزارز را معرفی کردند. این در نظر گرفته شده است تا EPA را هدایت کند تا فعالیت های معدنی را که بیش از 5 مگاوات مصرف می کنند گزارش دهد.

هافمن گفت: معافیت صنعت از مسئولیت در قبال چنین آسیب های زیست محیطی در تضاد با بسیاری از سیاست های فدرال است و ما باید به طور کامل آسیب های این صنعت را درک کنیم. لایحه من با سناتور مارکی مستلزم آن است که تسهیلات استخراج کریپتو ردپای کربن خود را گزارش کنند و تحقیقات بین سازمانی دقیقی در مورد تأثیر زیست محیطی ارزهای دیجیتال انجام شود و در نهایت من صنعت را پشت سر می گذارم.

مارکی و هافمن نگرانی های مربوط به تغییرات آب و هوایی را به عنوان بخشی از دلیل پاسخ سریع به مقررات در صنعت کریپتو ذکر کردند. این لایحه شامل ادعاهایی مبنی بر “آلودگی صوتی و آب” ناشی از معدنچیان بود.

اسکات فابر، معاون ارشد امور دولتی در کارگروه محیط زیست، حمایت خود را از این قانون اعلام کرده و ارزهای رمزپایه اثبات کار را “طراحی ضایع کننده” خواند و گفت که بیت کوین و سایر توکن های او استدلال می کند که ماینرها را تشویق می کند تا از برق بیشتر استفاده کنید

«ادغام اتریوم که اخیراً تکمیل شده و تغییرات کد گذشته نشان می‌دهد که تحول توسط جامعه بیت‌کوین امکان‌پذیر است. این راهی است که من با آن سازگار شده‌ام. […] همه صنایع، از جمله بخش مالی، می توانند مصرف برق و انتشار گازهای گلخانه ای خود را کاهش دهند. افزایش تقاضای برق بیشتر، همانطور که استخراج اثبات کار در نهایت نیاز دارد، ما را در مسیر اشتباه قرار می دهد. ”

مربوط: افزایش 41 درصدی مصرف انرژی BTC در 12 ماه، افزایش ریسک نظارتی

علیرغم اینکه بلاک چین اتریوم در سال 2022 از اثبات کار به اثبات سهام صرفه جویی در انرژی می رسد، بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده همچنان ارزهای دیجیتال را برای مصرف انرژی خود هدف قرار می دهند. در ماه اکتبر، الیزابت وارن، سناتور ماساچوست، به همراه شش عضو دیگر کنگره، از رئیس شورای قابلیت اطمینان الکتریکی تگزاس اطلاعاتی در مورد مصرف انرژی و اثرات بالقوه زیست‌محیطی مزرعه برنج استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال درخواست کردند.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا