اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران آمریکایی ممکن است در جلسه بعدی کنگره ممنوعیت معاملات سهام را بررسی کنند

همه اعضای کنگره در حال حاضر ملزم به گزارش بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها در سهام و ارزهای دیجیتال هستند، اما بسیاری به تضاد منافع احتمالی اشاره کرده‌اند.

بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده از هر دو طرف در یک نقطه حمایت خود را از لایحه ای اعلام کردند که اعضا را از سرمایه گذاری در سهام و ارزهای دیجیتال منع می کند.

از ۳ ژانویه، زمانی که جلسه بعدی کنگره آمریکا آغاز می شود، جمهوری خواهان پس از انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ مجلس نمایندگان را کنترل خواهند کرد، در حالی که دموکرات ها اکثریت سنا را حفظ خواهند کرد. کوین مک کارتی، نماینده جمهوری خواه، که برای ریاست بعدی مجلس نامزد می شود، ظاهراً در ژانویه ۲۰۲۲ گفت که اگر حزبش کنگره را سرنگون کند، ممنوعیت کامل مالکیت سهام و تجارت توسط قانونگذاران را در نظر خواهد گرفت. .

در زمان انتشار، مشخص نیست که آیا مک کارتی رای لازم برای به دست گرفتن رهبری مجلس را خواهد داشت یا خیر. این روند می تواند از ۳ ژانویه آغاز شود. تضاد منافع بالقوه

در طول جلسه ۱۱۷ کنگره، ۷۷ قانونگذار گزارش شد که الزامات افشا را تحت قانون کنگره سرکوب تجارت دانش (قانون سهام) که اولین بار در سال ۲۰۱۲ تصویب شد، نقض کردند. مواردی که ممکن است تحت تأثیر سرمایه گذاری شما قرار گیرد.

به عنوان مثال، سناتور سینتیا رامیس، طرفدار ارزهای دیجیتال، عضو کمیته کشاورزی سنا و نظارت بر جلسات استماع کمیسیون معاملات آتی کالا، گفت که بیت کوین (BTC) که توسط تنظیم کننده های مالی به عنوان یک کالا شناخته می شود، سرمایه گذاری در سناتور پت تومی، یکی از اعضای بانفوذ کمیته بانکداری سنا، قبلاً از خرید اتر (ETH) و BTC خبر داده بود، اما قصد دارد در سال ۲۰۲۳ بازنشسته شود.

روابط مالی بین قانونگذاران ایالات متحده و رهبران صنعت در خط مقدم مناقشات عمده در صنعت کریپتو در سال ۲۰۲۲ بوده است. مدیران صرافی کریپتو FTX، از جمله مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، به سیاستمداران و کمپین های جمهوری خواه و دموکرات خدمت کرده اند. بسیاری از افراد در این صنعت در طول جلسات استماع با هدف بررسی سقوط شرکت، عینیت قانونگذاران را زیر سوال بردند.

مربوط: الکساندریا اوکاسیو کورتز می گوید قانونگذاران ایالات متحده نباید ارزهای دیجیتال را برای “عادلانه نگه داشتن” نگه دارند.

زوئی لوفگرن، رئیس کمیته امنا مجلس، به قانون سهام رای داد که هم اعضای کنگره و دادگاه عالی و هم همسران و فرزندان تحت تکفل آنها را از معامله سهام یا سرمایه گذاری منع می کند. در ماه سپتامبر، ما یک قانون را معرفی کردیم. چارچوبی برای تغییر قانونگذاران در اوراق بهادار، کالاها، آتی، ارزهای دیجیتال و سایر سرمایه گذاری های مشابه. هیچ حرکتی در مورد تغییر سیاست پیشنهادی برای سال ۲۰۲۲ صورت نگرفته است، اما کمیته بازار آزاد فدرال قانون مشابهی را تصویب کرده است که مقامات ارشد فدرال رزرو را از خرید و نگهداری ارزهای دیجیتال منع می کند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا