اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده از دادگاه خواستند تا «بازرس مستقل» را در پرونده ورشکستگی FTX تأیید کند

چهار سناتور آمریکایی گفتند سالیوان و کرامول “در موقعیتی نیست که بتواند اطلاعات لازم برای اطمینان از اطمینان در تحقیقات یا یافته ها” در مورد FTX را افشا کند.

گروهی متشکل از چهار سناتور آمریکایی از یکی از شرکت‌های حقوقی درگیر در ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال FTX به دلیل تضاد منافع انتقاد کردند.

سناتورهای جان هیکنلوپر، تام تیلیس، الیزابت وارن، و سینتیا لومیس (یک گروه دو حزبی) در ۹ ژانویه به قاضی جان دورسی از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور خطاب کردند. در نامه ای از قاضی خواستم تا درخواستی را برای تصویب درخواست کند. یک وکیل مستقل تعیین کنید ما فعالیت های FTX را قبل از ورشکستگی در ماه نوامبر بررسی می کنیم. قانونگذاران ایالات متحده گفتند سالیوان و کرامول، شرکت حقوقی که در حال حاضر مسئول تحقیقات است، قبلاً خدمات حقوقی را به FTX ارائه کرده و “یکی از شرکای آن به عنوان وکیل عمومی FTX خدمت می کرد.”

در این نامه آمده است: “خسارات ناشی از FTX و سایر شرکت‌های دارایی دیجیتالی با مدیریت ضعیف بسیار زیاد است. آنها جان ده‌ها هزار مشتری را در ایالات متحده و در سراسر جهان گرفته‌اند.” “در این مورد، ما در حال برداشتن گام های قدرتمند برای انجام جستجو و تحقیق در مورد FTX، FTX US، و شرکت های وابسته به آنها برای کشف حقایق لازم برای اطمینان از مشتریان FTX و عموم مردم هستیم. ما معتقدیم تعیین هدف مهم است. ، ممتحن بی غرض – برای اطمینان از اجرای عدالت و اطلاع دادن کنگره در مورد قوانین دارایی دیجیتال در آینده.”

این سناتور افزود:

“با توجه به سابقه طولانی مدت FTX قانونی آنها [Sullivan & Cromwell] ممکن است شرکت تا حدودی در قبال خساراتی که به قربانی وارد کرده است مسئول شناخته شود. صادقانه بگویم، شرکت در موقعیتی نیست که اطلاعات لازم برای اطمینان از قابلیت اطمینان تحقیقات یا یافته های آن را افشا کند. “

گروه FTX در ۱۱ نوامبر درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید در ماه دسامبر در دادگاه فدرال به هشت مورد متهم شد. جلسه بعدی پرونده ورشکستگی FTX برای ۱۱ ژانویه برنامه ریزی شده است و دادگاه Bankman-Fried قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.

مربوط: مهندس ارشد سابق FTX در پرونده بانکمن-فرید با دادستان های فدرال گفتگو می کند

مقامات ایالات متحده دارایی هایی را که قبلاً توسط FTX و مدیران آن کنترل می شد هدف قرار داده اند و در ۹ ژانویه، وزارت دادگستری بیش از ۵۵ میلیون سهم رابینهود و ۲۰۰۰ دلار آمریکا را به عنوان بخشی از شکایت خود علیه بانکمن-فرید توقیف کرد. کشف و ضبط. یوناتان بن شیمون، بلاک‌فای و طلبکار FTX، بانکمن فرید، هر کدام ادعاهای جداگانه‌ای بر دارایی‌های خود داشتند.

Cointelegraph با سالیوان و کرامول تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا