اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده در درخواست تحقیقات SEC و DOJ در مورد پرومتیوم با ح‌ک‌چ ارتباط دارند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قانونگذاران جمهوری خواه با ادعای اینکه آنها اظهارات نادرست یا احتمالاً گمراه کننده ای به SEC داده اند، سوء ظن نسبت به روابط پرومتیوم با حزب کمونیست چین را تشدید کرده اند.

شش قانونگذار آمریکایی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و وزارت دادگستری خواسته اند تا در مورد روابط پرومتیوم با حزب کمونیست چین تحقیق کنند.

در نامه ای در ۱۰ ژوئیه، سناتور آلاباما، توماس توبرویل و پنج عضو مجلس نمایندگان، آرون کاپلان، یکی از مدیران عامل پرومتیوم را در مورد شفافیت مقرراتی در فضای ارزهای دیجیتال فرستادند. او ادعا کرد که ممکن است در جلسه استماع ۱۳ می شهادت دروغ داده باشد. قانونگذاران ایالات متحده ادعا کردند که پرومتیوم با سرمایه گذارانی مرتبط است که «با حزب کمونیست چین»، بلاک چین وانشیانگ شانگهای و گروه دارایی دیجیتال Hashkey مرتبط هستند.

به گفته توبرویل و نمایندگان کنگره، شهادت کاپلان در مقابل کنگره حاکی از آن است که Prometheme مستقل از Wanxiang و Hushkey توسعه یافته است، و این شرکت یک پرونده SEC را تشکیل داده است که ظاهراً با اطلاعات ارائه شده در متن همخوانی ندارد. قانونگذاران از گری جنسلر، رئیس SEC و مریک گارلند، دادستان کل خواستند تا به این موضوع رسیدگی کنند.

مربوط: انجمن بلاک چین به دلیل تاییدیه های “مشکوک” اطلاعاتی در مورد پرومتیوم می خواهد

بسیاری از قانونگذاران در حزب جمهوری خواه، از جمله شش قانونگذار که نامه ۱۰ ژوئیه را امضا کردند، هنگام بررسی مقررات و قوانین مربوط به دارایی های دیجیتال، نگرانی هایی را در مورد روابط خود با نهادها و دولت های مستقر در چین مطرح کردند. من اغلب آن را بیان می کنم. سناتور سابق پت تومی و نماینده کنگره مینه سوتا تام ایمر هر دو در مورد استفاده چین از یوان دیجیتال در بازی های المپیک زمستانی پکن ۲۰۲۲ هشدار داده اند.

Cointelegraph برای اظهار نظر با آرون کاپلان تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. اما یکی از وال استریت ژورنال در ۲۳ ژوئن که توسط آرون و بنجامین کاپلان، مدیر عامل همکارش نوشته شد، گفت که آقای به جای تکیه بر «اطلاعات قدیمی» است.

کاپلان ها گفتند: «ما به طور رسمی تمام کارهای توسعه مشترک و روابط استراتژیک با Wanxiang و شرکت های وابسته به آن را در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ پایان دادیم. پرومتیوم تمامی روابط مالکیت معنوی و فناوری را با Manxiang قطع کرده است و به Promethium و شرکت های وابسته به آن دسترسی به اطلاعاتی که می تواند ایالات متحده یا شهروندانش را به خطر بیندازد، نمی دهد.

مدیر عامل پرومتیوم گفت که این شرکت در اوایل سال ۲۰۲۳ از اتاق بازرگانی دیجیتال، یک گروه حمایت از ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده خارج می شود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا