اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده قصد دارند مقررات ارزهای دیجیتال را با پیشنهاد فریب SEC روشن کنند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چارچوب تحت این لایحه به توکن‌های خاصی اجازه می‌دهد در صورت غیرمتمرکز بودن، به عنوان کالاهای دیجیتال واجد شرایط شوند و رویکرد قبلی SEC در مورد ارزهای دیجیتال را سرکوب می‌کند.

اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان پیش‌نویس استدلالی را منتشر کرده‌اند که مسیری را برای برچسب‌گذاری برخی دارایی‌های رمزنگاری به عنوان کالاهای دیجیتال مشخص می‌کند.

بر اساس پیش‌نویس بحثی که در 2 ژوئن منتشر شد، قانون‌گذاران «ایجاد یک چارچوب عملکردی» را با هدف ارائه وضوح نظارتی به شرکت‌های ارزهای دیجیتال ایالات متحده پیشنهاد کردند. این لایحه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را از خودداری از ثبت پلت فرم معاملاتی دارایی دیجیتال به عنوان یک سیستم تجارت جایگزین تنظیم شده منع می‌کند و به این شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا به «کوین‌های پایدار برای کالاهای دیجیتال و پرداخت‌ها» تبدیل شوند.

به طور خاص، لایحه پیشنهادی رویکردی را که بسیاری در صنعت کریپتو به دلیل عدم ارائه قوانین روشن از SEC انتقاد کرده‌اند، سرکوب می‌کند. چارچوب تحت این لایحه به برخی از دارایی‌های دیجیتالی اجازه می‌دهد در صورتی که «کارآمد و غیرمتمرکز تلقی شوند» به عنوان کالاهای دیجیتال واجد شرایط شوند، و اگر اعتراضی به طبقه‌بندی یک شرکت به‌عنوان غیرمتمرکز وجود داشته باشد، باید «جزئیات» را به SEC ارائه کند. تحلیل و بررسی.”

در این پیش‌نویس آمده است: «قانون همچنین SEC را ملزم می‌کند که قوانین خود را اصلاح کند تا به دلال‌ها اجازه دهد که دارایی‌های دیجیتال را در صورت داشتن شرایط خاص ذخیره کنند.» علاوه بر این، قانون SEC را ملزم می‌کند تا قوانینی را برای نوسازی برخی مقررات در مورد دارایی‌های دیجیتال وضع کند.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس تحسین شده او گفت که این لایحه “پایه ای قوی برای صلاحیت نظارتی و تعریف است”، اما گفت که قبل از اجرای رسمی نیاز به بررسی کامل دارد. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده اخیراً یک کمپین تبلیغاتی تبلیغاتی را قبل از یک رویداد متمرکز بر لابی که برای ماه ژوئیه در واشنگتن دی سی برنامه ریزی شده است، راه اندازی کرده است.

مربوط: سرکوب SEC در مورد سهام رمزگذاری در ایالات متحده ممکن است باعث عدم تمرکز شود

این لایحه که توسط پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و گلن تامپسون، رئیس کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ارائه شد، فاقد نظرات قانون‌گذاران در طرف دیگر سیاست بود. دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در مواقعی تمایل خود را برای اتخاذ رویکردی دو حزبی برای مقررات ارزهای دیجیتال نشان داده‌اند، اما مشخص نیست که یک لایحه پیشنهادی در یک کنگره تقسیم‌شده تا کجا می‌تواند پیش برود.

در زمان انتشار این مقاله، اعضای مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده قانونی را تصویب کرده بودند که هدف آن جلوگیری از عدم پرداخت بدهی های دولت با افزایش سقف بدهی بود. رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد این لایحه را در دوم ژوئن امضا کند و به قانون تبدیل شود.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا