اخبار ارز دیجیتال

نماینده کنگره ایالات متحده از خزانه داری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار اطلاعاتی در مورد لایحه ساختار بازار کریپتو می خواهد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ماکسین واترز، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا به 30 ژوئن مهلت داده است تا به درخواست جانت یلن و گری جنسلر در مورد لایحه پیشنهادی قانونگذاران جمهوری خواه “ساختار بازار دارایی دیجیتال” پاسخ دهد.

ماکسین واترز، نماینده کالیفرنیا، عضو ارشد کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، از رهبری قانونگذاران فدرال خواست تا چارچوب پیشنهادی دارایی دیجیتال را در نظر بگیرند.

در نامه جداگانه‌ای به تاریخ 23 ژوئن، واترز از جانت یلن، وزیر خزانه‌داری و گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) خواست تا اطلاعاتی در مورد تأثیر احتمالی مزرعه برنج «ساختار بازار دارایی دیجیتال» ارائه کنند. این لایحه، که توسط قانونگذاران جمهوری خواه در اول ژوئن پیشنهاد شد، با هدف ایجاد چارچوبی جامع برای دارایی های دیجیتال ایالات متحده از طریق رسیدگی به شکاف های نظارتی بین SEC و کمیسیون معاملات آتی کالا. من آنجا بودم.

بر اساس این نامه، واترز از جنسلر خواسته در مورد اینکه چارچوب پیشنهادی، در صورت تصویب، چگونه می‌تواند بر اختیارات موجود SEC برای محافظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد، بحث کند. او از یلن بازخورد مشابهی خواست، اما وزیر خزانه‌داری دستور اجرایی جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در مورد ارزهای مجازی را برای رسیدگی به تضادهای احتمالی با توصیه‌های شورای نظارت بر ثبات مالی موجود در مورد دارایی‌های دیجیتال دنبال کرد.

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده شکایت SEC را در مورد بررسی چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال ارائه می کنند

بحث در ایالات متحده در مورد نحوه رفتار سیاستگذاران با دارایی های دیجیتال در میان دعوای حقوقی بین تنظیم کننده ها و شرکت های خصوصی و همچنین اتهامات جنایی علیه افرادی که ادعا می شود در تقلب نقش داشته اند ادامه دارد. انتظار می رود سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX با 13 اتهام جنایی روبرو شود که به طور مساوی بین دو محاکمه از دسامبر 2023 و مارس 2024 تقسیم می شود. صرافی‌های کریپتو Binance و Coinbase نیز با شکایت‌های مدنی از سوی SEC به دلیل ارائه ادعایی اوراق بهادار ثبت‌نشده مواجه هستند.

واترز به یلن و جنسلر مهلت داد تا 30 ژوئن پاسخ دهند و افزود که آنها باید آماده باشند تا در صورت لزوم با کمیته صحبت کنند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا