اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده «برادران رمزارز میلیاردر» را به دلیل تأخیر در قانون مقصر می دانند

سقوط FTX زنگ خطر را در سراسر واشنگتن دی سی به صدا درآورد

براد شرمن، نماینده کنگره ایالات متحده، یک بدبین شناخته شده در حوزه رمزنگاری، «برادران رمز ارز میلیاردر» را به تأخیر در مقررات بسیار مورد نیاز کریپتو متهم کرده است.

شرمن در بیانیه ای در ۱۳ نوامبر در مورد فروپاشی صرافی کریپتو FTX گفت که سقوط صرافی نشان می دهد که تنظیم کننده ها باید اقدامات فوری و تهاجمی انجام دهند.

ورشکستگی ناگهانی یکی از بزرگترین شرکت‌های ارزهای دیجیتال جهان در این هفته به طور چشمگیری هم خطرات ذاتی دارایی‌های دیجیتال و هم ضعف قابل توجه صنعتی را نشان می‌دهد که در اطراف آنها رشد کرده است.

او افزود: «سال‌ها، من از کنگره و تنظیم‌کننده‌های فدرال حمایت کرده‌ام که رویکردی فعالانه برای مبارزه با تهدیدات بسیاری که ارزهای دیجیتال برای جامعه ما ایجاد می‌کنند، اتخاذ کنند.

شرمن اعلام کرد که قصد دارد با همکارانش در کنگره برای بررسی گزینه های قانون فدرال همکاری کند. امیدواریم این کار بدون عواقب مالی برای اعضای صنعت ارزهای دیجیتال انجام شود.

«تاکنون، میلیون‌ها دلار برای کمک‌های مالی و لابی‌گری در کمپین‌ها برای جلوگیری از قانون‌گذاری معنادار توسط بلاگرهای میلیاردر ارز دیجیتال به واشنگتن سرازیر شده است.»

این سناتور افزود: «من معتقدم که مهم‌تر از هر زمان دیگری برای SEC برای پایان دادن به منطقه خاکستری نظارتی که صنعت کریپتو در آن فعالیت می‌کند، مهم‌تر است.» مزرعه برنج.

شرمن مستقیماً به سم بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX و کمک‌های سیاسی به دموکرات‌ها، و همچنین به رایان سلام، یکی از مدیران ارشد FTX، که در سال ۲۰۲۲ به جمهوری‌خواهان کمک مالی کرد، اشاره کرد.

همچنین گزارش شده است که بانکمن-فرید ۳۹.۸ میلیون دلار به انتخابات میان دوره ای اخیر ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ کمک کرده است، که به گفته او بین دموکرات ها و جمهوری خواهان تقسیم شده است. رقمی نزدیک به ۴۰ میلیون دلار او را به ششمین مشارکت کننده بزرگ تبدیل کرده است.

در حالی که شرمن از یک “رویکرد پیشگیرانه” برای مقررات ارزهای دیجیتال حمایت می کند، توماس هوک، استاد مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال در دانشکده حقوق دانشگاه بوستون، اخیرا به کوین تلگراف گفت که تنظیم کننده ها “عاقلانه” هستند.

“[Regulators] همگام شدن با صنعت همیشه در حال توسعه، اما مقررات بیش از حد می تواند نوآوری را خفه کند […] یک مقررات ضعیف می تواند دو مشکل ایجاد کند. اول، می‌تواند توانایی مصرف‌کنندگان آمریکایی را برای مشارکت در اکوسیستم ارزهای دیجیتال محدود کند و می‌تواند این کسب‌وکارها را به حوزه‌های قضایی کمتر تنظیم‌شده وادار کند. “

او افزود: «این در واقع مشتریان را در موقعیتی قرار می‌دهد که از طریق تجارت با مؤسسات کمتر نظارت شده، در اکوسیستم شرکت کنند، که در واقع خطر بیشتری برای آنها به همراه دارد».

با این حال، نظرات او قبل از فروپاشی صرافی رمزنگاری FTX بیان شد. کوین تلگراف به سراغ هوک رفت تا بفهمد آیا موقعیت او با توجه به رویدادهای جدید تغییر کرده است یا خیر.

مربوط: سناتورهای آمریکایی با وجود فروپاشی FTX قول می دهند لایحه کریپتو را پیش ببرند

در همین حال، کوین اولری، میزبان کوسه تانک و میلیاردر سرمایه‌گذاری خطرپذیر، در مصاحبه‌ای با CNBC در ۱۱ نوامبر گفت که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده ترجیح می‌دهند همه چیز را به یکباره تنظیم نکنند. ما باید با یک چیز شروع کنیم.” قانون شفافیت

اولری گفت که با توجه به رویدادهای اخیر در FTX، سرمایه گذاران نهادی می توانند تا زمانی که یک چارچوب قانونی قانونی در نظر گرفته شود، سرمایه گذاری جدی را در سرمایه گذاری های جدید متوقف کنند. من فکر می کنم این پتانسیل بالایی دارد.

“این به همه در جهان می‌داند که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند، شروع به وضع قوانین و ایجاد حفاظ می‌کنند. هیچ کس هرگز در سطح سازمانی با توپ بازی نمی‌کند.” “

برخی از برجسته‌ترین قبوض ارزهای دیجیتال قبل از کنگره ایالات متحده شامل قانون تحقیقات ارز دیجیتال بانک مرکزی در سال ۲۰۲۱، قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال (DCCPA) در سال ۲۰۲۲، قانون شفافیت استیبل کوین و قانون شفافیت مالیات بر ارزهای دیجیتال است.

قوانین آینده حول دستور اجرایی رئیس جمهور جو بایدن در مارس ۲۰۲۲ متمرکز خواهد شد. این شامل بهبود حمایت از مصرف کننده و سرمایه گذار، ارتقای ثبات مالی، مبارزه با تخلفات مالی، ارتقای موقعیت ایالات متحده در سیستم مالی جهانی، شمول مالی و نوآوری مسئولانه است.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا