🚨 اخبار ارز دیجیتال

قانون ایالات متحده از نهادها محافظت می کند، سرمایه گذاران فردی را در معرض خطر قرار می دهد – نماینده تورس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ریچی تورس، نماینده ایالت نیویورک، مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف در مورد اینکه چرا سرمایه گذاران خرد پس از حکم دادگاه XRP همچنان در معرض خطر هستند، انجام داد.

در ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۳، آنالیسا تورس، قاضی منطقه ای ایالات متحده، حکم داد که رمز XRP (XRP) ریپل نباید در هنگام فروش در صرافی های دارایی دیجیتال خرده فروشی به عنوان یک امنیت در نظر گرفته شود.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، به کوین تلگراف گفت که حکم هفته گذشته به وضوح نشان می دهد که نظریه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مبنی بر اینکه توکن ها می توانند قراردادهای سرمایه گذاری باشند و بنابراین اوراق بهادار دیگر توسط قانون پشتیبانی نمی شود.

او درباره این حکم گفت: «این نه تنها یک برد بزرگ برای ریپل است، بلکه یک برد برای همه ارزهای دیجیتال ایالات متحده است. در حالی که SEC دیگر نمی تواند سوابق خود را در ارزهای دیجیتال تبلیغ کند، تا حد زیادی با بازیکنانی که منابع لازم برای مقابله با آن را ندارند، تسویه حساب کرده است. “

ممکن است اینطور باشد، اما ریچی تورس، نماینده ایالت نیویورک، به کوین تلگراف گفت که تصمیم ریپل نشان دهنده طنز بی رحمانه ای در قانون اوراق بهادار است. او گفت:

شکی نیست که از سرمایه‌گذاران نهادی محافظت می‌کند در حالی که مشتریان خرده‌فروشی را در معرض خطر قرار می‌دهد، اما دومی حتی به حمایت بیشتری نسبت به اولی نیاز دارد.

تورس در توضیح این اظهارات، در مورد برنامه های خود برای کمک به تصویب قانون ساختار بازار رمزنگاری و حمایت خود از نوآوری در فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال اظهار نظر کرد.

کوین تلگراف: آیا می توانید معنای حکم اخیر دادگاه XRP را توضیح دهید؟

تورس: دو تفاوت مهم در تعیین منطقه جنوبی نیویورک وجود دارد. اول، بین اوراق بهاداری که بخشی از قرارداد سرمایه گذاری هستند و دارایی هایی که تحت آزمون هاوی به عنوان اوراق بهادار واجد شرایط هستند، تمایز قائل می شود. این تصمیم آنچه را که من “قاعده تورس” می نامم را مشخص می کند، که دارایی های دیجیتال خود اوراق بهاداری نیستند که بتوان آنها را به عنوان قراردادهای سرمایه گذاری فروخت که به عنوان اوراق بهادار تحت آزمون هووی واجد شرایط هستند.

دوم، ما بین خریداران نهادی و خرده‌فروشی تمایز قائل می‌شویم. اگر شما یک سرمایه گذار نهادی هستید که یک توکن رمزنگاری را مستقیماً از یک صادرکننده یا مروج خریداری می کنید، این تراکنش یک محصول امنیتی است. با این حال، برای مشتریان فردی که توکن های رمزنگاری را در صرافی ها خریداری می کنند، برخلاف قراردادهای سرمایه گذاری، چنین تراکنش هایی خارج از محدوده قوانین اوراق بهادار است.

CT: شما گفتید فقدان حمایت از سرمایه گذاران خرد بر ضرورت تصویب قانون ساختارهای بازار برای حمایت از مصرف کننده عادی آمریکایی تاکید دارد. لطفا توضیح بده. لطفا توضیح بدهید. لطفا توضیح دهید.

RT: کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در حال حاضر در حال بررسی دو لایحه است. یکی در مورد استیبل کوین ها و دیگری در مورد ساختار بازار است. ترکیب تصمیم ریپل و قانون ساختارهای بازار یک چارچوب دقیق و قابل اجرا برای تنظیم دارایی های دیجیتال ایجاد می کند.

در حالی که تصمیم ریپل از صنعت کریپتو در برابر اقدامات اجرایی خودسرانه و شیوه های نظارتی اجرای گری جنسلر محافظت می کند، لایحه ساختار بازار کریپتو از سرمایه گذاران خرده فروشی در برابر افراد شرور با حسن نیت محافظت می کند.

CT: برای اطمینان از تصویب لایحه ساختار بازار کریپتو چه می‌کنید؟

RT: من به طور فعال در حال مذاکره با جمهوری خواهان در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان بوده ام تا قانون ساختار بازار کریپتو را به درستی انجام دهم. هیچ جایگزینی برای قانون وجود ندارد و استراتژی نظارتی گری جنسلر مشتریان خرده فروشی را در معرض خطر قرار می دهد.

با این حال، من معتقدم که هم کنگره و هم SEC باید تلاش کنند تا نسبت به ارزهای دیجیتال بی طرف باشند. نقش سیاست گذاران قضاوت درباره مفید بودن فناوری بلاک چین در جامعه نیست. در عوض، نقش ما ایجاد چارچوبی برای تنظیم دارایی های دیجیتال و حمایت از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان است. صرف نظر از احساسات شخصی ما در مورد سودمندی ارزهای دیجیتال، این وظیفه ماست.

CT: نظر شما در مورد ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین چیست؟

RT: من شخصاً معتقدم که فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال پتانسیل ساخت سیستم‌های پرداخت بهتر، ارزان‌تر و سریع‌تر را دارند و لایه جدیدی از اینترنت را که معمولاً به عنوان Web3 شناخته می‌شود، فعال می‌کنند. اما برای موفقیت ارزهای دیجیتال و بلاک چین، به یک چارچوب نظارتی و وضوح نیاز دارند. شفافیت اساس انطباق است.

سی تی: نظر نهایی دارید؟

RT: حتی پس از حادثه ریپل، وضعیت موجود غیرقابل قبول است زیرا مشتریان خرده فروشی در معرض خطر هستند. بنابراین من دو هدف دارم. اولین هدف محافظت از مبتکران ارزهای دیجیتال در برابر اجبار نظارتی است و تصمیم ریپل به آن دست می یابد. دومین و مهمترین هدف محافظت از مشتریان خرده فروشی است. بنابراین اکنون نیاز به قانونگذاری زیر سوال رفته است.نویسنده: Rachel Wolfson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا