اخبار ارز دیجیتال

گزارش: وزارت دادگستری ایالات متحده بایننس را به دلیل نقض تحریم های روسیه بررسی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بلومبرگ گزارش می دهد که هر دو بخش امنیت ملی و جنایات وزارت دادگستری در حال بررسی ارائه خدمات مبادلات ارزهای دیجیتال به روس ها هستند.

بر اساس گزارشی که در تاریخ ۵ مه در بلومبرگ منتشر شد، بخش امنیت ملی وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) به دلیل اینکه به روس‌ها اجازه داده است از صرافی ارزهای دیجیتال خود برخلاف تحریم‌های ایالات متحده استفاده کنند، شکایت کرده است. هیچ اتهامی علیه این شرکت مطرح نشده است. یا مدیران آن در ارتباط با تحقیق.

این سرویس خبری به نقل از پنج منبع ناشناس گفت که تحقیقات امنیت ملی به موازات تحقیقات بخش جنایی در حال انجام است. بایننس موضوع چندین تحقیق در ایالات متحده بوده است، از جمله تحقیقات وزارت دادگستری در مورد تخلفات ضد پولشویی.

بایننس خدمات خود را به روسیه پس از اعمال تحریم‌ها در آوریل ۲۰۲۲ محدود کرده بود. یکی از مدیران شرکت گفت، با این وجود، در روسیه به فعالیت خود ادامه می دهد و تنها مناطقی از اوکراین را که دیگر تحت کنترل دولت نیستند مسدود می کند و فقط به افراد غیرمجاز خدمات ارائه می دهد. من اینجا هستم. تلگراف سکه ای

بایننس همچنین در دادخواستی که در ماه مارس توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده ارائه شد، متهم به نقض مشتری خود/ضد پولشویی (KYC/AML) شده است.

موارد مرتبط: مقامات برزیل در مورد مشتریان پیشرو Binance در مورد سفارشات توقف گذشته تحقیق می کنند: گزارش

این شرکت فوراً به درخواست‌های Cointelegraph پاسخ نداد، اما در بیانیه بلومبرگ گفت که با تحریم‌های ایالات متحده و بین‌المللی مطابقت دارد و پروتکل KYC آن با پروتکل بانک‌های سنتی مطابقت دارد. این شرکت گفت: همه مشتریان باید تأیید هویت و اقامت را انجام دهند. علاوه بر این:

“سیاست ما رویکردی بدون تحمل را برای ثبت دوگانه، هویت های ناشناس و منابع مالی مبهم تحمیل می کند.”

علاوه بر این، بلومبرگ گزارش می دهد که بایننس در حال «مذاکره» با وزارت دادگستری در مورد شکایات مربوط به نقض نسخه های قبلی تحریم ها علیه ایران است.

بایننس تنها صرافی ارز دیجیتال نیست که به دلیل نقض تحریم ها مورد بررسی قرار می گیرد. بر اساس اعلامیه اول ماه مه، پولونیکس به دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا مبلغ ۷.۶ میلیون دلار به دلیل نقض تحریم ها علیه کریمه، کوبا، ایران، سودان و سوریه پرداخت کرده است.

مجله: بایننس ۳ استیبل کوین را حذف می کند، روسیه بر پرداخت های رمزنگاری فرامرزی تمرکز می کند، بریتانیا پیشگامی رمزنگاری را آزاد می کند: خلاصه Hodler، ۴ تا ۱۰ سپتامبرنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا