اخبار ارز دیجیتال

مؤسسات ایالات متحده ۸۵ درصد از خریدهای بیت کوین را در “نشانه های بسیار مثبت” به خود اختصاص می دهند – Matrixport

رئیس تحقیقات و استراتژی Matrixport پیشنهاد می کند که صنعت به زودی شاهد عملکرد بهتر لایه ۱ و سایر آلتکوین ها از بیت کوین خواهد بود.

به گفته استراتژیست ارشد ماتریکسپورت، سرمایه گذاران نهادی “از ارزهای رمزنگاری شده دست برنداشته اند.”

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات و استراتژی شرکت خدمات مالی، به کوین تلگراف گفت که شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد موسسات «از ارزهای رمزنگاری‌شده دست نمی‌کشند» و اکنون در حال ورود به یک «بازار صعودی ارزهای دیجیتال» هستند. یک امکان است

داده‌هایی که در گزارش ۲۷ ژانویه Matrixport به اشتراک گذاشته شده است، بر اساس اینکه دارایی‌های دیجیتال در ایالات متحده یا آسیا عملکرد خوبی دارند، در هر زمان به نفع سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی است. این نشان می‌دهد که امکان تمایز بین ساعات تجارت.

گزارش می‌گوید اگر دارایی‌ای که ۲۴ ساعت در روز در ساعات معاملاتی ایالات متحده معامله می‌شود، «به خوبی عمل می‌کند»، به این معنی است که سرمایه‌گذاران نهادی ایالات متحده آن را می‌خرند، با رشدی که در ساعات معاملات آسیایی مشاهده می‌شود. دارایی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد آسیایی آن را می‌خرند.

یک گزارش نشان می دهد که بیت کوین (BTC) امسال ۴۰ درصد افزایش یافته است، با ۳۵ درصد بازدهی آن در ساعات معاملاتی ایالات متحده، با “سهم ۸۵٪” مرتبط با سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده.” به این معنی است که موسسه ایالات متحده در حال حاضر بیت کوین است. .

تیلن اضافه کرد که داده‌های قبلی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهادی معمولاً ابتدا قبل از سرمایه‌گذاری در سایر ارزهای دیجیتال شروع به خرید بیت‌کوین می‌کنند. او گفت:

“اگر تاریخ راهنما باشد، لایه ۱ و آلت کوین ها باید بهتر از بیت کوین عمل کنند.”

این گزارش نشان می‌دهد که اخبار مربوط به پروژه‌های دیگر تأثیر مثبتی بر قیمت‌های توکن‌ها مانند Lido و Aptos داشته است، اما رشد ارز دیجیتال تنها پس از انتشار داده‌های تورم ایالات متحده در ۱۲ ژانویه آغاز شد.

همچنین اشاره شد که به نظر می‌رسد اتریوم (ETH) در مناطق زمانی ایالات متحده به خوبی کار می‌کند، که نشان‌دهنده «هجوم نهادی» به ارز دیجیتال است، در حالی که Aptos شبانه‌روز بود. عملکرد خوبی دارد.

Aptos شاهد ترکیبی از بازدهی قوی در طول ساعات معاملاتی ایالات متحده و در طول ساعات معاملات آسیایی است.

این گزارش با بیان اینکه این “باید یک علامت بسیار مثبت برای بیت کوین” باشد، با ادامه پذیرش سازمانی به پایان رسید.

مربوط: داده ها نشان می دهد که معامله گران حرفه ای بیت کوین می خواهند صعودی باشند، اما افزایش به ۲۳۰۰۰ دلار کافی نبود.

در اظهارنظر قبلی به Cointelegraph، لین آلدن، اقتصاددان معتقد است که بیت‌کوین در حال حاضر در حال بازگشت به جایی است که سقوط FTX رخ نمی‌داد.

آلدن هشدار داد که نیمه دوم سال ۲۰۲۳ “به طور قابل توجهی خطرناک” خواهد بود و گفت که وضعیت نقدینگی “در حال حاضر خوب است”، تا حدی به دلیل اینکه ایالات متحده یک عامل اصلی است.

آلدن توضیح داد که خزانه داری ایالات متحده “نقدینگی را به سیستم مالی” فشار می دهد زیرا موجودی نقدی را کاهش می دهد تا سطح بدهی کشور را پایین نگه دارد.

در همین حال، معامله‌گر معروف و مفسر بازار TechDev در تاریخ ۲۶ ژانویه در توییتر به‌روزرسانی‌ای را منتشر کرد که همبستگی قیمت بیت‌کوین و طلا را نشان می‌دهد و بیان می‌کند که اگر بیت‌کوین همچنان به طلا برسد، می‌تواند به مرز ۵۰۰۰۰ دلار برسد. حتی ممکن است قیمت‌ها را تقسیم کند.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا