اخبار ارز دیجیتال

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان ایالات متحده برای ایجاد کمیته فرعی متمرکز بر رمزنگاری: گزارش

بنا به گزارش ها، نمایندگان فرنچ هیل و وارن دیویدسون به ترتیب ریاست و نایب رئیس کمیته فرعی متمرکز بر مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال را بر عهده خواهند داشت.

طبق گزارش ها، جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان ایالات متحده قصد دارند با ایجاد یک کمیته فرعی جدید، نظارت بر صنعت ارزهای دیجیتال را افزایش دهند.

بر اساس گزارش ۱۲ ژانویه از Politco، پاتریک مک‌هنری، نماینده کارولینای شمالی، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، گفت که کمیته فرعی می‌تواند حذف شود زیرا در ساختار کمیته فعلی “حفره‌های بزرگ” وجود دارد. گفت که قصد دارد این کمیته را نصب کند. فرنچ هیل نماینده آرکانزاس و وارن دیویدسون نماینده اوهایو به ترتیب ریاست و معاونت کمیته های فرعی متمرکز بر موضوعات مربوط به دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و شمول مالی را بر عهده خواهند داشت.

مک‌هنری گفته است: «ما باید به بررسی دقیق و تصمیم‌گیری‌های سیاستی در مورد طبقات جدید دارایی پاسخ دهیم.»

تصمیم قانونگذاری گزارش شده یکی از اولین اقدامات جمهوری خواهان مجلس نمایندگان در کنگره ۱۱۸ از زمانی است که جمهوری خواهان کنترل مجلس را در ۳ ژانویه به دست گرفتند. به مدت چهار روز، قانونگذاران قادر به تصویب مقررات، تصمیم گیری در مورد وظایف کمیته ها یا تصویب قوانین نبودند. در یک جلسه جدید، زیرا جمهوری خواهان نتوانستند رئیس مجلس را انتخاب کنند. ۱۵ رای طول کشید تا کوین مک کارتی، نماینده کنگره کالیفرنیا، رسماً غلتک را بگیرد.

مربوط: کنگره ممکن است “سرکش” باشد، اما ایالات متحده می تواند لوایح رمزنگاری را در سال ۲۰۲۳ ببیند

در زمان مک‌هنری، کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان قرار است جلسه دیگری را برای بررسی سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX تشکیل دهد. کمیسیون برای اولین بار در ماه دسامبر جلساتی را در مورد این موضوع برگزار کرد، در آن زمان مک‌هنری گفت قانون‌گذاران دوباره برای بحث درباره FTX در سال ۲۰۲۳ ملاقات خواهند کرد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا