🚨 اخبار ارز دیجیتال

کمیته مالی مجلس نمایندگان آمریکا به SEC می گوید که پیشنهادهای حضانت را دوست ندارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این نامه از تأثیر قانون پیشنهادی بر صنعت بانکداری، به ویژه بر صنعت دارایی دیجیتال انتقاد می کند.

رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا و شش رئیس کمیته فرعی به ونسا کانتریمن، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نامه‌ای ارسال کرده‌اند که در آن نگرانی خود را درباره قانون پیشنهادی نظارت بر نظارت مشتری از سوی آژانس ابراز کرده‌اند. آنها به مجموعه ای از بازیگران صنعت کریپتو می پیوندند تا مخالفت خود را ابراز کنند.

رئیس پاتریک مک‌هنری و همکارانش نوشتند که SEC در یک قانون پیشنهادی به نام قانون مشاور سرمایه‌گذاری ثبت شده (RIA) که الزامات را برای نگهبانان واجد شرایط دارایی‌های مشتری تشدید می‌کند، از اختیارات خود فراتر رفته است.

طبق نامه آنها، قانون پیشنهادی در مورد دارایی های خارج از صلاحیت آژانس، مانند “هنر، پول نقد، کالا و دارایی های غیر سنتی” اعمال می شود و “قوانین نگهداری را بر نهادهایی که قبلاً عملیات نگهداری را انجام می دهند” اعمال می کند. صلاحیت سایر رگولاتورها.» توسط یک مرجع نظارتی دیگر تنظیم می شود. ”

مرتبط: قانونگذاران ایالات متحده اتحادیه اروپا و بریتانیا را به عنوان نمونه هایی از مقررات رمزنگاری در جلسه استماع مشترک ذکر می کنند

این نامه استدلال می‌کرد که این پیشنهاد از رویه استاندارد صنعت خارج می‌شود، «بسیار پرهزینه» خواهد بود و «پایه‌ای ترین عملکرد بانک‌ها: نگهداری وجه نقد» را تضعیف می‌کند. شرکت‌کنندگان در بازار دارایی‌های دیجیتال به‌ویژه آسیب جدی خواهند دید.

«قانون پیشنهادی تأثیر قابل‌توجهی بر شرکت‌کنندگان در بازار دارایی‌های دیجیتال خواهد داشت، زیرا کارآفرینان و کسب‌وکارهای درون اکوسیستم در حال تلاش برای یافتن بانک‌هایی برای ذخیره دارایی‌های خود هستند.»

بازارهای دارایی دیجیتال اغلب به بانک ها و تراست های مورد تایید دولت برای خدمات بانکی متکی هستند. در این نامه آمده است که محدود کردن متولیان واجد شرایط به نهادهای دارای مجوز فدرال در قانون پیشنهادی، برای آنها عوارض ایجاد می کند و رقابت را کاهش می دهد. علاوه بر این، قانون پیشنهادی با بولتن حسابداری کارکنان SEC 121 تعامل خواهد داشت تا به ضرر بیشتر صنعت بانکداری باشد.

قوانین پیشنهادی بازخورد نامطلوبی را از انجمن بلاک چین و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz به دست آورده است. پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase به SEC نامه نوشت و درخواست تغییراتی در این پیشنهاد کرد.

مجله: کریپت وندی در مورد درهم شکستن SEC، جنسیت، و نحوه برنده شدن مرد بدبخت: تالار شعلهنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا