اخبار ارز دیجیتال

جمهوریخواهان در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال سوابقی هستند که حاکی از توقف بانکداری ارزهای دیجیتال است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قانونگذاران یک «استراتژی هماهنگ» را برای ممانعت از دسترسی به بانک‌های غیر مرتبط با تمایل صنعت دارایی‌های دیجیتال برای محافظت از آنها می‌بینند.

سه قانونگذار جمهوری‌خواه در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا نامه‌ای به سران تنظیم‌کننده‌های بانکی ایالات متحده ارسال کرده‌اند و به دنبال اطلاعات درباره تلاش‌های هماهنگ احتمالی علیه شرکت‌های دارایی دیجیتال مزرعه برنج هستند. این نامه به دنبال نامه ای است که قبلاً توسط قانونگذاران به همان آدرس ارسال شده بود.

نامه ۲۵ آوریل خطاب به رئیس شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، مارتین جی. گرونبرگ، رئیس فدرال رزرو جروم پاول و معاون ناظر دفتر کنترل ارز (OCC) مایکل جی. شو ارسال شد. نامه حاوی متنی مشابه با یک سری درخواست جداگانه برای ارجاع به سوابق آژانس بود.

این نامه با یادآوری ادعاهای دولت اوباما در مورد عملیات Chokepoints آغاز شد که بانک ها را تشویق می کرد خدمات به انواع خاصی از مشاغل را رد کنند. آنها ادامه دادند:

“امروز ما شاهد احیای اقدامات هماهنگ توسط تنظیم کننده های سلامت فدرال برای سرکوب نوآوری در ایالات متحده هستیم. هیچ نمونه واضح تر از اکوسیستم دارایی دیجیتال وجود ندارد.”

نویسندگان نامه نمونه هایی از تفسیر نامه ۱۱۷۹ OCC، نامه FDIC آوریل ۲۰۲۲، و بیانیه مشترک سه آژانس منتشر شده در ژانویه را ارائه کردند. آنها می گویند با وجود “کلاهبرداری های رایج” که در صنعت کریپتو مشاهده می شود، “فعالیت دارایی های دیجیتال ذاتا خطرناک نیست”.

به طور خلاصه، به نظر نمی رسد که اقدامات فدرال رزرو، FDIC و OCC نتیجه تمایل ناگهانی برای واکنش به رویدادهای اخیر یا محافظت از موسسات مالی در برابر رفتارهای مخاطره آمیز باشد، بلکه در عوض برای محافظت از بانک ها در مقابل، استراتژی هماهنگی را پیشنهاد می کند. اکوسیستم دارایی دیجیتال ایالات متحده را از رده خارج کنید.

نویسندگان، نماینده پاتریک مک‌هنری، نماینده بیل هویزنگا، و نماینده فرنچ هیل، سوابق غیرعمومی ارتباطات بین کارکنان هر یک از آژانس‌های ذکر شده و آژانس‌هایی را که بر آنها نظارت می‌کنند، با توجه به اسناد ذکر شده نگهداری کرده‌اند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا