اخبار ارز دیجیتال

کمیته مجلس نمایندگان آمریکا در جریان استماع همزمان دارایی های دیجیتال شهادت مشابهی را می شنود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سخنرانان مختلف در جلسه استماع شکاف نظارتی به جنگ های سازمانی و مسائل مربوط به تناسب مقرراتی پرداختند.

مجلس نمایندگان ایالات متحده در ۲۷ آوریل وارد بحث در مورد ارزهای دیجیتال شد، زیرا هم کمیته خدمات مالی و هم کمیته کشاورزی جلساتی را با عناوین تقریباً یکسان برگزار کردند و مواضع تقریباً یکسانی را با نتایج مشابه پوشش دادند.

کمیسیون خدمات مالی در جلسه استماع خود با عنوان “آینده دارایی های دیجیتال: شناسایی شکاف های نظارتی در ساختار بازار دارایی های دیجیتال” از شریک دیویس پولک، زاخاری زوایهورن، خاطرنشان کرد که “قوانین و مقررات ساختار بازار اوراق بهادار با اوراق بهادار مطابقت ندارد. ” ” او گفت:

همه ما صدای آژیر را شنیده‌ایم که “بیا داخل و ثبت نام کن.”

هیلاری آلن، استاد حقوق دانشگاه آمریکایی، یکی از مخالفان برجسته ارزهای دیجیتال، علیه Zweihorn صحبت کرد. او درباره ادعاهای صنعت مبنی بر عدم انطباق با مقررات جاری گفت: «این یک جهت گیری نادرست است. برای کسب‌وکارهای فناوری مبتنی بر بلاک چین کاملاً ممکن است که از مقررات حفاظت از سرمایه‌گذاران و ثبات مالی موجود پیروی کنند.»

بنیانگذار و مدیر عامل Gattaca Horizons دانیل گورفین در حد اعتدال صحبت کرده است. او گفت:

برخی از مشکلاتی که در سال گذشته در فضای کریپتو مشاهده کرده‌ایم، نتیجه تمرکز بیش از حد بر دارایی‌های دیجیتال جدید به جای برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی است که بازدهی سازنده ایجاد می‌کنند و زندگی را بهبود می‌بخشند.»

احساسات مشابهی در جلسه استماع کمیسیون کشاورزی، “آینده دارایی های دیجیتال: شناسایی شکاف های نظارتی در تنظیم بازار نقطه ای” منعکس شد.

دانیل دیویس، شریک روزنمن کاتن موچین گفت که بسیاری از بازارهای نقدی دارایی های دیجیتال خارج از صلاحیت کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) هستند. به عنوان مثال، دارایی‌های دیجیتالی که اوراق بهادار یا محصولات خرده‌فروشی اهرمی نیستند، تنظیم نمی‌شوند، اما CFTC دارای “اقتدار عقب مانده” برای پیگرد تقلب است.

از ۱۵ دارایی دیجیتال برتر معامله شده، دو مورد توسط SEC به عنوان اوراق بهادار و هفت مورد توسط CFTC به عنوان کالا شناسایی شده اند که حتی فعال ترین دارایی های معامله شده را در سردرگمی قابل توجهی قرار داده است.

مطالب مرتبط: جمهوری خواهان در کمیته مالی مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال سوابقی هستند که نشان می دهد بانکداری رمزنگاری شده را نشان می دهد

چندین شاهد نمونه‌هایی از کاستی‌های چارچوب نظارتی فعلی SEC در مورد ارزهای دیجیتال ارائه کردند. Purvi Maniar، معاون مشاور کل در FalconX Holdings، گفت که افشای اجباری به SEC تجارت همتا به همتا را غیرممکن می‌کند.

تیموتی مساد، رئیس سابق CFTC گفت شکاف های نظارتی باعث ایجاد مشکلاتی در بازار مانند سقوط FTX شده است. او پیشنهاد کرد که SEC و CFTC به طور مشترک مجموعه ای از اصول را برای تمام معامله گرانی که از بیت کوین (BTC) یا اتر (ETH) استفاده می کنند، اما در حال حاضر تحت نظارت نیستند، ایجاد کنند. استریت ژورنال در ماه دسامبر.

جوزف هال، یکی از شرکای دیویس پولک و واردول، گفت: دارایی‌های دیجیتال اوراق بهادار از بین خواهند رفت یا حداقل از ایالات متحده حذف خواهند شد. او همچنین استدلال کرد که دارایی های دیجیتال “نوعی متفاوت از گذشته هستند” و به اندازه کافی تحت چارچوب فعلی SEC تنظیم نمی شوند.

“من معتقدم که رقابت بین تنظیم کننده ها ویژگی سیستم است، نه یک اشکال.

این دو کمیسیون در ماه آینده جلسات مشترکی برگزار خواهند کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا