اخبار ارز دیجیتال

کمیته های مجلس نمایندگان آمریکا تاریخ استماع FTX را 13 دسامبر تعیین کردند

رویداد مجلس با عنوان “تحقیقات سقوط FTX” پس از جلسه استماع مشابهی در کمیته کشاورزی سنا که برای 1 دسامبر برنامه ریزی شده بود، برگزار می شود.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرده است که جلسه ای را برای بررسی رویدادهای مربوط به سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX برگزار خواهد کرد.

در اطلاعیه 28 نوامبر، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، مکسین واترز، گفت که قانونگذاران جلسه استماعی را در 13 دسامبر با هدف بررسی سقوط FTX برنامه ریزی کرده اند. تأثیر اعلام ورشکستگی صرافی اصلی ارزهای دیجیتال برای اولین بار در 16 نوامبر اعلام شد، اما انتظار نمی رفت.

کمیته مجلس نمایندگان قبلاً اعلام کرده بود که افراد و شرکت‌هایی که در رویدادهایی که منجر به تشکیل پرونده ورشکستگی FTX تحت فصل 11 در منطقه دلاور شد، از جمله مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید، آلامدا ریسرچ و بایننس گفتند که او انتظار دارد از نظرات خود مطلع شود. بنا بر گزارش ها، بانکمن-فرید در زمان انتشار این مقاله هنوز در باهاما مستقر بود، در حالی که اندرو سورکین، روزنامه نگار نیویورک تایمز در 24 نوامبر گفت که مدیر عامل سابق در 30 نوامبر بوده است. او گفت که قصد دارد طی یک مصاحبه مصاحبه ای انجام دهد. کنفرانس روز پنجشنبه در شهر نیویورک

کمیته کشاورزی سنای ایالات متحده همچنین جلسه استماع “درس های آموخته شده از سقوط FTX” را در 1 دسامبر با رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا راستین بهنهام به عنوان شاهد برنامه ریزی کرده است. مشخص نیست که اگر بنکمن-فرید پس از تکمیل برنامه سفر خود در نیویورک در کشور بماند، با کمیسیون صحبت خواهد کرد یا خیر.

مربوط: BlockFi اعلام ورشکستگی کرد و دلیل آن را سقوط FTX عنوان کرد

FTX پس از اعلام ورشکستگی در 11 نوامبر مورد هدف قانونگذاران و تنظیم کنندگان در سراسر جهان قرار گرفته است. دولت استرالیا گفته است که وزارت خزانه داری قصد دارد مقرراتی را با هدف بهبود حمایت از سرمایه گذاران در سال 2023 اجرا کند. به دلیل ناکامی در هشدار دادن به سرمایه گذاران در مورد FTX مورد بررسی قرار گرفت.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا