🚨 اخبار ارز دیجیتال

کمیته مجلس نمایندگان آمریکا پیش نویس لایحه جدید استیبل کوین را منتشر کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این لایحه قرار است در ۱۳ ژوئن در کمیته مجلس نمایندگان ارائه شود و در صورت تصویب توسط هر دو مجلس، می تواند اولین لایحه ارز دیجیتال در ایالات متحده باشد.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا پیش نویس سوم لایحه استیبل کوین ارائه شده توسط پاتریک مک هنری، رئیس جمهوری خواه را منتشر کرد. آخرین پیش نویس لایحه با هدف قوانین دو حزبی است و شامل پیشنهادات خاصی از کمیته خدمات مالی جمهوری خواه و دموکرات است.

این لایحه با عنوان “آینده دارایی های دیجیتال: ارائه شفافیت برای اکوسیستم دارایی های دیجیتال” برای اولین بار در ۸ ژوئن پیشنهاد شد و انتظار می رود در جلسه استماع کمیسیون در ۱۳ ژوئن مورد بحث قرار گیرد.

آخرین نسخه این لایحه، فدرال رزرو را به عنوان تنظیم کننده اصلی که وظیفه توسعه الزامات صدور استیبل کوین را بر عهده دارد، پیشنهاد می کند. با این حال، در همان زمان، این لایحه با هدف اعطای اختیار به تنظیم‌کننده‌های ایالتی برای نظارت بر شرکت‌هایی که توکن‌ها را منتشر می‌کنند، است.

این لایحه همچنین درباره افرادی که می توانند این استیبل کوین ها را صادر کنند و قوانین مربوط به الزامات استیبل کوین برای پرداخت ها بحث می کند. در صورت تصویب، این لایحه اولین راهنمایی جامع را در مورد نظارت و اجرای بازار استیبل کوین ارائه خواهد کرد. این لایحه همچنین یک دوره مهلت دو ساله از تاریخ تصویب را برای استیبل کوین های وثیقه شده پیشنهاد می کند.

در صورت تصویب توسط کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و سنای ایالات متحده، این لایحه به اولین نهاد قانونگذاری ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تبدیل خواهد شد.

مربوط: به گفته مدیران، استیبل کوین ها راه حلی برای مشکلات بانکداری رمزنگاری هستند

آخرین نسخه همچنین به تنظیم کننده های فدرال برخی اختیارات اضافی در مقایسه با لوایح قبلی می دهد. این اختیارات اضافی شامل اختیاراتی برای مداخله علیه صادرکنندگان مقررات ملی در شرایط اضطراری است. از سوی دیگر، ایالت‌ها می‌توانند در صورت لزوم وظایف نظارتی را به سازمان‌های نظارتی فدرال منتقل کنند.

نسخه قبلی این لایحه در ۲۴ آوریل صادر شد و به جای نظارت بر سایر جنبه های بازار دارایی های دیجیتال مانند ارائه دهندگان خدمات نگهبانی و استیبل کوین های الگوریتمی، بر پرداخت های استیبل کوین متمرکز بود. و آخرین نسخه این لایحه ساده تر است و به قوه مقننه ایالت اختیارات خاصی می دهد.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه است

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا