🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس کمیته مجلس نمایندگان آمریکا به طور مکرر رئیس SEC را تحت فشار قرار می دهد: “آیا اتر یک کالا است یا یک امنیت؟”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیت کوین را یک کالا می داند، اما از شناسایی اتر در جلسه استماع خودداری کرد.

پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده، در جریان یک جلسه استماع نظارت از کمیسیون بورس و اوراق بهادار و رهبری آن بر دارایی‌های دیجیتال انتقاد کرد.

در جلسه استماع ۱۸ آوریل در مورد نظارت SEC، نماینده مک‌هنری از بیانیه‌های آغازین استفاده کرد تا پیشنهاد کند که کمیسیون، شرکت‌های دارایی دیجیتال را از طریق مقررات اجرایی و بدون هیچ مسیر مشخصی برای انطباق، «مجازات» خواهد کرد. مجلس نمایندگان بار دیگر از قانونگذاران ایالات متحده خواسته است تا از طریق قانون “مسیری روشن” را برای ارزهای دیجیتال فراهم کنند. علاوه بر این، او پاسخی قطعی به گری جنسلر، رئیس SEC ارائه کرد که آیا اتر (ETH) به عنوان یک اوراق بهادار تحت اختیار SEC یا به عنوان یک کالا تحت کمیسیون معاملات آتی کالا واجد شرایط است یا خیر.

مک‌هنری عدم جزئیات جنسلر را تکرار کرد، به قصد رئیس SEC برای طبقه‌بندی بیت کوین (BTC) به عنوان یک کالا اشاره کرد و به بحث‌های خصوصی در مورد ETH قبل از جلسه اشاره کرد.

مک هنری گفت: بدیهی است که یک دارایی نمی تواند هم کالا و هم یک اوراق بهادار باشد. “من می خواهم شما در صندلی خود ارزیابی کنید که طبق قانون فعلی، اتر یک کالا است یا یک اوراق بهادار؟”

او اضافه کرد:

“شما پیش داوری کردید. شما پنجاه اقدام اجرایی انجام دادید. ما در حال بررسی این موضوع هستیم.”

مربوط: رئیس SEC پس از اینکه اخیراً Algorand را یک امنیت تلقی کرده بود، مجدداً در ویدیویی در تمجید از Algorand ظاهر می شود

نماینده ماکسین واترز، یکی از اعضای ارشد کمیته مجلس نمایندگان، جنسلر را در مورد ETH تحت فشار قرار نداد، اما سوال خود را بر توانایی SEC برای اجرای آن متمرکز کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا