🚨 اخبار ارز دیجیتال

تاثیر تعطیلی دولت آمریکا بر بیت کوین

مارسل پکمن افسانه‌های مربوط به نقدینگی مازاد و فقدان پس‌انداز کافی در خانواده‌های آمریکایی و اینکه چگونه تعطیلی دولت ایالات متحده می‌تواند بر بیت کوین تأثیر بگذارد را توضیح می‌دهد.

درباره آخرین قسمت از بازار کلانسپس، مارسل پکمن، تحلیلگر، وضعیت کنونی اقتصاد آمریکا را بررسی می کند. اشاره او به عنوانی در این مجله است که بر گسست بین برداشت مردم از اقتصاد و داده های عینی تاکید دارد.

آقای پچمن مفهوم پس انداز اضافی را بررسی می کند و با نظر بارون موافق است که بخش قابل توجهی از جمعیت ایالات متحده پس انداز کافی برای بازنشستگی ندارند و به طور بالقوه به سال های کاری طولانی تری نیاز دارند. او اشاره می کند که ثروت خانوارهای ایالات متحده به اوج جدیدی رسیده است که عمدتاً به دلیل افزایش سهام و دارایی های مستغلات است.

پچمن تمرکز خود را به بحث در مورد نگرانی‌های فزاینده در میان مصرف‌کنندگان آمریکایی در مورد افزایش قیمت‌ها، به ویژه هزینه پر کردن بنزین خودرویشان تغییر داد. او این موضوع را به افزایش اخیر در معاملات آتی نفت خام آمریکا، تحت تأثیر تصمیم عربستان سعودی برای تمدید کاهش تولید مرتبط می‌داند.

پچمن چالش هایی را برای جو بایدن، به ویژه در مورد مدیریت تورم و تأثیر افزایش نرخ بهره فدرال رزرو بر املاک و مستغلات و S&P 500 پیش بینی می کند. وی سپس به تأثیر آن بر بیت کوین (BTC) اشاره کرد و همچنین به تأثیر آن بر بیت کوین (BTC) اشاره کرد اگر تورم از رشد درآمد پیشی بگیرد. فشار نزولی بر ارزهای مجازی وارد کنید.

پچمن با حرکت به سمت بودجه ایالات متحده، احتمال تعطیلی دولت را به دلیل اختلاف نظر در کنگره بررسی می کند. پچمن در تحلیل انتقادی خود، استفاده از بودجه بلایای طبیعی برای پرداخت هزینه های جنگ را زیر سوال می برد و توجه را به اولویت های دولت بایدن جلب می کند. او بر عواقب احتمالی و قانونی بودن چنین عملیاتی تاکید می کند.

پچمن در پایان پیشنهاد کرد که تعطیلی دولت ایالات متحده می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود، و توصیه کرد که به محرک‌های بالقوه رالی ارز دیجیتال در اوایل اکتبر توجه شود.

آخرین قسمت را ببینید بازار کلان، منحصراً در کانال YouTube Market & Research Cointelegraph موجود است.

نویسنده: Marcel Pechman
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا