🚨 اخبار ارز دیجیتال

دولت با سؤالات انتخاب هیئت منصفه «غیرضروری» و «تعصب آمیز» SBF مخالف است

وکلای ایالات متحده هیچ دلیلی برای بحث در مورد نوع دوستی یا ADHD موثر، از جمله موارد دیگر، قبل از اینکه هیئت منصفه بالقوه SBF را امتحان کنند، نمی بینند.

در ۱۵ سپتامبر، دولت ایالات متحده پیشنهادی را اعلام کرد که دفاع در هنگام انتخاب پرونده علیه مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن فرید (که معمولاً به عنوان SBF شناخته می شود) به هیئت منصفه بالقوه ارائه می کند. او با هفت اتهام کلاهبرداری و پولشویی در ارتباط با فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال مواجه است که می تواند منجر به چندین دهه زندان شود.

هر دو طرف سوالات پیشنهادی خود را در ۱۱ سپتامبر به دادگاه ارائه کردند که معیارهای انتخاب بسیار متفاوتی را تعیین کردند.

دیمین ویلیامز، دادستان ایالات متحده، در نامه ای به قاضی لوئیس کاپلان از ناحیه جنوبی نیویورک، به سؤالات در چهار بخش از ۱۴ بخش کیفرخواست ارائه شده توسط دفاع اعتراض کرد. Voir dire فرآیند بازجویی از هیئت منصفه بالقوه است. آقای ویلیامز می نویسد:

پیشنهادی متهم شامل سوالات غیرضروری و وقت گیر متعددی است که اغلب نیاز به بحثی بی پایان دارند و شامل سوالات تکراری، پیش داوری و استدلالی است.

به طور خاص، ویلیامز با سؤالات بخش مربوط به تبلیغات پیش از محاکمه، جنبش فلسفی نوع دوستی مؤثر، مشارکت های سیاسی و لابی گری، و اختلال بیش فعالی با کمبود توجه (ADHD) مخالفت می کند.

مطالب مرتبط: سام بنکمن فرید در اسناد فاش شده می‌گوید: «من کاری را انجام دادم که فکر می‌کردم درست است».

بخش روابط عمومی پیش از محاکمه در زمینه حقوقی متزلزل است و سؤالات مربوط به نوع دوستی مؤثر “تلاشی نازک برای پیشبرد روایت دفاعی” است. ویلیامز نوشت، سؤالات مربوط به مشارکت های سیاسی نامربوط هستند، و سؤالات در مورد ADHD بی ربط و مغرضانه هستند. گفته می شود که آقای بانکمن فرید از ADHD رنج می برد.

ویلیامز نوشت، در مقابل، سؤالات دولت «استاندارد، خنثی و مناسب هستند». هر دو طرف پیشنهاد می‌کنند که از اعضای هیئت منصفه درباره نگرش آنها نسبت به ارزهای دیجیتال سؤال شود. سؤالات دفاعی عبارتند از:

اگر یک شرکت درگیر در صنعت ارز مجازی یا مالی شکست بخورد، آیا فکر می کنید فقط مالک شرکت مسئول خواهد بود؟

آقای بنکمن فرید نسبت به اتهامات وارده بر خود بیگناه است. محاکمه او از ۳ اکتبر در نیویورک آغاز می شود.

مجله: بازی های SBF اخلاقی متوقف شد، روند ثبت نام بازی Web3 وحشتناک است، Tomb Chaser: Web3 Gamer


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا