اخبار ارز دیجیتال

دولت ایالات متحده نزدیک به ۱۰۰۰۰ بیت کوین به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون دلار را در ارتباط با توقیف جاده ابریشم منتقل می کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دولت قبلاً قول داده بود که تقریباً ۴۰۰۰۰ بیت کوین باقیمانده از توقیف را «در چهار قسط دیگر» در باقی مانده سال تقویمی نقد کند.

یک کیف پول رمزنگاری مرتبط با وزارت دادگستری ایالات متحده حدود ۹۸۲۵.۲۵ بیت کوین به ارزش حدود ۲۹۹ میلیون دلار را در یک سری تراکنش در ۱۲ جولای جابجا کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این تراکنش ها، که به نظر می رسد در نهایت به حداقل ۱۰۱ کیف پول جدید منتشر شده است، به آدرس های مبادله ای برای فروش ارسال شده است یا تحت کنترل وزارت دادگستری باقی مانده است.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

در ابتدا، حدود ۹۸۲۵ بیت کوین مربوط به توقیف جاده ابریشم در دو تراکنش به سه آدرس در حوالی ساعت ۶ صبح PST (13:00 UTC) ارسال شد. اکثر سکه ها (۸۲۰۰ بیت کوین به ارزش حدود ۲۵۰ میلیون دلار در زمان انتشار این مقاله) به یک آدرس ارسال شد، سپس کمی بیش از یک ساعت بعد کل آن بین ۱۰۱ آدرس جداگانه تقسیم شد.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

دولت ایالات متحده قبلاً فاش کرده بود که قصد دارد بیت کوین باقی مانده را از توقیفات جاده ابریشم از طریق چهار تراکنش دسته ای در باقی مانده سال تقویمی تخلیه کند.

مربوط: دولت ایالات متحده قصد دارد ۴۱۰۰۰ بیت کوین مرتبط با جاده ابریشم بفروشد

داده های موجود در زنجیره نشان می دهد که دولت ایالات متحده ممکن است در حال آزمایش استراتژی های نقدینگی باشد. یکی از حساب‌های مرتبط با دسته‌ای که در ۷ مارس ۲۰۲۳ معامله شد، از ۳۰،۱۷۴.۷ بیت کوین که در حال حاضر با دسته معامله شده در ۱۲ ژوئیه مرتبط نبود، ۲۳۷,۹۳۴,۹۱۹ دلار سود کسب کرد.

با این حال، حساب دیگری که ۹,۸۲۵.۶ بیت کوین از وزارت دادگستری در طول بسته در ۷ مارس دریافت کرد، این سکه ها را بین ۱۰۱ حساب توزیع کرد. سپس همان حساب با ۵۹۹ حساب دیگر ترکیب شد تا در مجموع ۰.۱ بیت کوین (تقریباً ۳۰۳۲ دلار در زمان انتشار این مقاله) به حساب دیگری منتقل شود و دارایی های تقریباً ۵۲ بیت کوین را در ۳۷ آدرس توزیع کند. به من اجازه داده شد.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

در حالی که در حال حاضر گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد ماهیت دقیق تراکنش‌ها وجود دارد که بیش از ۸۰۰ آدرس کیف پول را شامل می‌شود، تعداد بسیار زیاد تراکنش‌ها و کیف پول‌های مرتبط، دانستن اینکه دولت ایالات متحده با هر کوین چه می‌کند، دشوار است. ردیابی دقیق یک کار دشوارتر

این عدم اطمینان باعث شده است که برخی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال ترس داشته باشند که بیت کوین “هسته ای” می شود، یا اینکه حرکت سکه بیدار کننده دولت ایالات متحده در کل اقتصاد کریپتو موج می زند و سرمایه گذاری را دشوار می کند. من نگران هستم که خانه باعث می شود که مراحل اولیه و برخی از آنچه می بینند رها کنند. گله داری گاو.

سایر علاقه مندان رد ترس غیرضروری، عدم اطمینان، تردید و سایر نظرات مبتنی بر عدم حرکت جزر و مدی – نوسانات بازار بیت کوین کمتر از ۱ درصد بیشتر از ۶ ساعت پس از ثبت معامله است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا