اخبار ارز دیجیتال

دولت ایالات متحده نزدیک به 10000 بیت کوین به ارزش بیش از 300 میلیون دلار را در ارتباط با توقیف جاده ابریشم منتقل می کند.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دولت قبلاً قول داده بود که تقریباً 40000 بیت کوین باقیمانده از توقیف را «در چهار قسط دیگر» در باقی مانده سال تقویمی نقد کند.

یک کیف پول رمزنگاری مرتبط با وزارت دادگستری ایالات متحده حدود 9825.25 بیت کوین به ارزش حدود 299 میلیون دلار را در یک سری تراکنش در 12 جولای جابجا کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این تراکنش ها، که به نظر می رسد در نهایت به حداقل 101 کیف پول جدید منتشر شده است، به آدرس های مبادله ای برای فروش ارسال شده است یا تحت کنترل وزارت دادگستری باقی مانده است.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

در ابتدا، حدود 9825 بیت کوین مربوط به توقیف جاده ابریشم در دو تراکنش به سه آدرس در حوالی ساعت 6 صبح PST (13:00 UTC) ارسال شد. اکثر سکه ها (8200 بیت کوین به ارزش حدود 250 میلیون دلار در زمان انتشار این مقاله) به یک آدرس ارسال شد، سپس کمی بیش از یک ساعت بعد کل آن بین 101 آدرس جداگانه تقسیم شد.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

دولت ایالات متحده قبلاً فاش کرده بود که قصد دارد بیت کوین باقی مانده را از توقیفات جاده ابریشم از طریق چهار تراکنش دسته ای در باقی مانده سال تقویمی تخلیه کند.

مربوط: دولت ایالات متحده قصد دارد 41000 بیت کوین مرتبط با جاده ابریشم بفروشد

داده های موجود در زنجیره نشان می دهد که دولت ایالات متحده ممکن است در حال آزمایش استراتژی های نقدینگی باشد. یکی از حساب‌های مرتبط با دسته‌ای که در 7 مارس 2023 معامله شد، از 30،174.7 بیت کوین که در حال حاضر با دسته معامله شده در 12 ژوئیه مرتبط نبود، 237,934,919 دلار سود کسب کرد.

با این حال، حساب دیگری که 9,825.6 بیت کوین از وزارت دادگستری در طول بسته در 7 مارس دریافت کرد، این سکه ها را بین 101 حساب توزیع کرد. سپس همان حساب با 599 حساب دیگر ترکیب شد تا در مجموع 0.1 بیت کوین (تقریباً 3032 دلار در زمان انتشار این مقاله) به حساب دیگری منتقل شود و دارایی های تقریباً 52 بیت کوین را در 37 آدرس توزیع کند. به من اجازه داده شد.

اسکرین شات از طریق Blockchain.com

در حالی که در حال حاضر گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد ماهیت دقیق تراکنش‌ها وجود دارد که بیش از 800 آدرس کیف پول را شامل می‌شود، تعداد بسیار زیاد تراکنش‌ها و کیف پول‌های مرتبط، دانستن اینکه دولت ایالات متحده با هر کوین چه می‌کند، دشوار است. ردیابی دقیق یک کار دشوارتر

این عدم اطمینان باعث شده است که برخی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال ترس داشته باشند که بیت کوین “هسته ای” می شود، یا اینکه حرکت سکه بیدار کننده دولت ایالات متحده در کل اقتصاد کریپتو موج می زند و سرمایه گذاری را دشوار می کند. من نگران هستم که خانه باعث می شود که مراحل اولیه و برخی از آنچه می بینند رها کنند. گله داری گاو.

سایر علاقه مندان رد ترس غیرضروری، عدم اطمینان، تردید و سایر نظرات مبتنی بر عدم حرکت جزر و مدی – نوسانات بازار بیت کوین کمتر از 1 درصد بیشتر از 6 ساعت پس از ثبت معامله است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا