اخبار ارز دیجیتال

دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۵۰۰۰۰ دلاری من را خراب کرد: تیم دراپر، سالن شعله

اولین پیش‌بینی بزرگ تیم دریپر برای بیت‌کوین بدون هیچ مشکلی محقق شد، اما او می‌گوید دولت فعلی دومین پیش‌بینی او را بدتر می‌کند.

تیم دریپر یک سرمایه گذار برجسته و بنیانگذار دانشگاه دریپر است. معرفی Drapers سریال تلویزیونی. او یک سرمایه‌گذار اولیه در تسلا، اسپیس ایکس و کوین‌بیس بود و ۲۵۴۰۰۰ دنبال کننده در X دارد.

تیم دریپر به Hall of Flame گفت که اجازه دهید پیش‌بینی دوم من واقعاً اتفاق بیفتد و سپس به سراغ پیش‌بینی‌های دیگر بروید، و از جذب شدن به پیش‌بینی‌های XRP و قیمت اتریوم خودداری کرد.

این منطقی است، با توجه به اینکه شش سال از پیش‌بینی او تا سال ۲۰۲۲ بیت کوین به ۲۵۰۰۰۰ دلار می‌گذرد.

هشدار اسپویلر: این اتفاق نیفتاد.

این بدان معنا نیست که در نهایت این اتفاق نخواهد افتاد، زیرا آقای دریپر در گذشته بسیار دوراندیش بوده است.

در سال ۲۰۱۴، دراپر تقریباً ۳۰۰۰۰ بیت کوین را به قیمت ۱۹ میلیون دلار پس از کنترل مارشال های فدرال بر جاده ابریشم بازیابی کرد. به سرعت به امروز، و ارزش آن بیت کوین ها تا ۴۱۶۵ درصد افزایش یافته است و ارزش آن ها به ۸۱۰.۵ میلیون دلار رسیده است.

تقریباً در همان زمان، او پیش بینی کرد که بیت کوین ظرف سه سال به ۱۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، سطحی که در سال ۲۰۱۷ به آن رسید.

دریپر توضیح داد که او فقط پیش بینی ۲۵۰۰۰۰ دلاری خود را از دست داده است زیرا حتی پس از اینکه او پیش بینی اولیه قیمت بیت کوین خود را کاملاً درست انجام داد، مردم همچنان سؤال می کردند.

تنها دلیلی که من پیش بینی دوم را انجام دادم این بود که پیش بینی اول خیلی خوب بود. دراپر اعلام می‌کند که فشار زیادی برای انتشار یک اثر دیگر وجود داشت.

او مودبانه درخواست تمدید تا رسیدن بیت کوین به ۲۵۰۰۰۰ دلار کرده است، ضرب الاجلی که باعث می شود یک استاد دانشگاه دچار حمله قلبی شود.

خواهش می کنم تا آخر خرداد سال آینده به من فرصت دهید، می گوید.

دراپر دولت ایالات متحده را به به هم ریختن پیش بینی قیمت ها متهم می کند. او انتظار داشت که رشد بلاک چین یادآور دوران اینترنت باشد، مشابه سرمایه گذاری های قبلی او در شرکت هایی مانند هات میل و اسکایپ.

او مزایای قابل توجهی را که ایالات متحده از طریق حفظ رویکردی غیرمستقیم برای نظارت بیش از حد اینترنت به دست آورده است، برجسته کرد.

انتظار لمس سبک تری را داشتم، شبیه به اینترنت بیل کلینتون. گفتند: هی اینترنت داریم! ما اینترنت را تنظیم کردیم، اما بیل کلینتون عاقلانه آن را رها کرد. برای کل دنیا عالی بود

آلفای سرمایه گذاری

علی‌رغم گزارش‌های رسانه‌ها، دریپر روزهای خود را صرف پیش‌بینی نمی‌کند. در واقع، برنامه او کاملاً فشرده است.

او که هنوز در سن ۶۵ سالگی فعال است، به عنوان یک سرمایه گذار سریال شناخته می شود که پول نقد اولیه را به شرکت هایی مانند تسلا، اسپیس ایکس، کوین بیس و ترانوس سرازیر می کرد.

او از بازی بسکتبال لذت می برد. زیرا بسکتبال به او انرژی می دهد و ذهنیت سرمایه گذاری او را تقویت می کند.

او توضیح می‌دهد که وقتی بسکتبال بازی می‌کنید، به این فکر می‌کنید که چگونه می‌توانید مدافع خود را در یک جهت و سپس به سمت دیگر حرکت دهید.

دراپر ادعا می کند که هم در زمین بسکتبال و هم در دنیای سرمایه گذاری، غرایز آلفا دارد.

من خیلی تهاجمی هستم. وقتی چیزی را که دوست دارم می بینم دنبالش می روم، می گوید.

به عنوان یک سرمایه گذار، من همیشه کارآفرینان و ایده ها را فقط ارزیابی نمی کنم، بنابراین فکر می کنم مانند یک حرکت شطرنج سرمایه گذاری می کنم. اما اگر موفق شود چه؟ چقدر عالی است؟ آن وقت دنیا چه شکلی خواهد شد؟

لطفاً هم بخوانید
چشم هوش مصنوعی

AI Eye: 25000 معامله‌گر روی سهام ChatGPT شرط می‌بندند، هوش مصنوعی در پرتاب تاس بد است و موارد دیگر.

امکانات

چگونه از فروپاشی جامعه ارزهای دیجیتال جلوگیری کنیم

چگونه در توییتر معروف شدید؟

Draper با یک فالوور بسیار ساده در توییتر شروع کرد.

او به شوخی گفت فکر می کنم او یک دنبال کننده توییتر داشت و آن مادر من بود.

ممکن است فکر کنید که سرمایه‌گذاری‌های دریپرز و حضور در رسانه‌ها عامل افزایش ناگهانی فالوورهای او بوده است، اما او رشد خود را بسیار طبیعی توصیف می‌کند و در طول سال‌ها به طور مداوم پست می‌گذارد و مردم را تشویق می‌کند که بگویند این به دلیل محتوایی است که مدام به آن مراجعه می‌کنند.

او به طبیعی بودن پیروانش افتخار می کند.

او اعلام می‌کند که من فکر می‌کنم که بیشترین افزایش فالوورهای توییتر را در میان اینفلوئنسرها دارم.

مردم چه نوع محتوایی را می توانند انتظار داشته باشند؟

Draper اینجا نیست تا فیدهای فالوورهای شما را با مزخرفات درهم بریزد.

او تمام تلاش خود را برای افزودن کمی به زندگی آنها دارد و اصرار دارد که فقط سه بار در هفته پست بگذارد.

او توضیح می‌دهد که اغلب چیزهایی را پست می‌کنم که دوست دارم مردم ببینند یا اینکه یکی از استارت‌آپ‌های من کار خاصی انجام داده و می‌خواهم آن را تبلیغ کنم.

تیم دریپر چه نوع محتوایی را دوست دارد؟

در میان ۲۴۰۰ حساب کاربری که در توییتر دنبال می کند، او به گروهی منتخب از افراد قابل اعتماد برای اطلاع از صنعت ارزهای دیجیتال متکی است.

در میان کارکنانی که به او اعتماد دارد می‌توان به کامرون وینکلووس و تایلر وینکلووس، بنیانگذاران جمینی، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، کریس لارسن، بنیانگذار ریپل، و سرمایه‌گذاران دره سیلیکون اشاره کرد. برد استیونز و بارت استیونز در خانه هستند.

پیش بینی های تیم دریپر

آقای دریپر قویاً بر پیش بینی ۲۵۰۰۰۰ بیت کوین خود می ایستد، بنابراین اگر این پیش بینی به حقیقت نپیوندد، این پیش بینی کاملاً خاموش خواهد شد.

او خندید، مگر اینکه بیش از ۲۵۰۰۰۰ دلار باشد، دیگر چنین پیش بینی هایی را نشنید.

وقتی از او در مورد شانس تایید ETF بیت کوین پرسیدند، امیدوار به نظر نمی رسید.

ممکن است باید صبر کرد [Republican candidate] او اعلام کرد که نیکی هیلی رئیس جمهور خواهد شد.

شاید این سهولت رابطه آنها با بانک یا این واقعیت است که آنها در مورد آن احساس عدم اطمینان دارند. شاید بسیاری از دولت‌های ما کاملاً قدیمی و شاید از دسترس خارج شده باشند. اما آنها چیز بسیار مهمی را برای صلاح جامعه از دست داده اند و امیدوارم همه آنها برگردند.


نویسنده: Ciaran Lyons
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا