اخبار ارز دیجیتال

بهره بدهی ۱.۵ تریلیون دلاری دولت ایالات متحده، ارزش بازار بیت کوین را در سال ۲۰۲۳ سه برابر می کند

ایالات متحده در سال آینده بیش از یک تریلیون دلار سود بدهی پرداخت خواهد کرد که بیش از سه برابر ارزش بازار بیت کوین در قیمت های فعلی است.

مفسران معتقدند که گاوهای بیت کوین (BTC) برای ازسرگیری انتشار ارز خود در ایالات متحده نیازی به صبر طولانی ندارند.

آخرین تحلیل داده های اقتصاد کلان ایالات متحده، یک استراتژیست بازار را به پیش بینی پایان انقباض کمی (QT) برای جلوگیری از “بحران ویرانگر بدهی” سوق داده است.

تحلیلگر: فدرال رزرو گزینه ای برای کاهش نرخ بهره ندارد

فدرال رزرو به حذف نقدینگی از سیستم مالی برای مبارزه با تورم ادامه می دهد و سال ها چاپ پول در دوران کووید را معکوس می کند.

در حالی که به نظر می رسد دامنه افزایش نرخ بهره همچنان در حال کاهش است، برخی اکنون بر این باورند که فدرال رزرو تنها یک گزینه دارد. به عبارت دیگر، روند را به طور کامل متوقف کنید.

Sven Henrich بنیانگذار NorthmanTrader بسته شدن ۲۷ ژانویه.

طولانی تر و بالاتر توهمی است که مبتنی بر واقعیت ریاضی نیست.

هنریش نموداری را آپلود کرد که نشان دهنده پرداخت بهره در هزینه های جاری دولت ایالات متحده است. این در حال حاضر به سوی یک تریلیون دلار در سال پیش می رود.

رقمی گیج کننده، این سود در حالی به دست می آید که بدهی دولت ایالات متحده به بالای ۳۱ تریلیون دلار رسیده است و فدرال رزرو تنها در مارس ۲۰۲۰ تریلیون ها دلار چاپ کرده است. هنریش گفت از آن زمان، پرداخت های بهره به خودی خود ۴۲ درصد افزایش یافته است.

این پدیده در جاهای دیگر در دنیای رمزارز بی توجه نبوده است. یک حساب کاربری محبوب توییتر، وال استریت سیلور، پرداخت بهره را با بخشی از درآمد مالیاتی ایالات متحده مقایسه کرد.

“ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ ۸۵۳ میلیارد دلار سود بابت ۳۱ تریلیون دلار بدهی پرداخت کرد. این مبلغ در سال ۲۰۲۳ از بودجه دفاعی فراتر خواهد رفت. اگر فدرال رزرو نرخ ها را در این سطوح (یا بالاتر) نگه دارد، سود پرداختی بابت بدهی ۱.۲ تریلیون دلار تا ۱.۵ تریلیون دلار خواهد بود. . من نوشته ام.

دولت ایالات متحده حدود ۴.۹ تریلیون دلار مالیات دریافت می کند.

نرخ بهره نمودار بدهی دولت ایالات متحده (عکس از صفحه نمایش). منبع: وال استریت نقره/ توییتر

سناریوهایی مانند این ممکن است برای کسانی که در معرض بیت کوین قرار دارند، موسیقی باشد. دوره نقدینگی “آسان” با افزایش اشتها برای دارایی های پرخطر در سراسر جامعه سرمایه گذاری جریان اصلی مطابقت دارد.

لغو این سیاست توسط فدرال رزرو بازار نزولی بیت کوین در سال ۲۰۲۲ را همراهی خواهد کرد، و افزایش نرخ از نظر بسیاری به عنوان اولین نشانه بازگشت زمان های “خوب” است. من اینجا هستم.

درد سرداب قبل از لذت؟

با این حال، همه موافق نیستند که تأثیر آن بر دارایی های ریسک، از جمله ارزهای دیجیتال، قبل از آن کاملاً مثبت خواهد بود.

مرتبط: با فاش شدن شاخص‌های جدید قیمت بیت کوین، بیت کوین به ۲۳۰۰۰ دلار «بسیار صعودی» است

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX معتقد است که آشفتگی در ابتدا خواهد بود و بیت کوین و آلت کوین ها را به پایین ترین سطح خود می برد و یک رنسانس طولانی مدت را آغاز می کند.

اگر فدرال رزرو با کمبود کامل گزینه ها برای جلوگیری از سقوط مواجه شود، هیز معتقد است که قبل از اینکه QT جای خود را به تسهیل کمی یا QE بدهد، آسیب وارد شده است.

او در اوایل این ماه در یک پست وبلاگی نوشت: “این سناریو کمتر از حد ایده آل است، زیرا همه افرادی که اکنون دارایی های پرخطر می خرند، انتظار عملکرد ضعیف قابل توجهی دارند. تا آن زمان، سال می تواند به بدی سال ۲۰۲۲ باشد.”

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا