اخبار ارز دیجیتال

GAO ایالات متحده می گوید که باید به فقدان همکاری بین سازمانی در مورد مقررات رمزنگاری رسیدگی شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس گزارشی که ماکسین واترز عضو کنگره درخواست کرده است، سازمان نظارتی عالی کشور با احتیاط بی طرف است، اما از توانایی سازمان های دولتی برای همکاری ناامید است.

دفتر حسابداری عمومی ایالات متحده (GAO)، یک نهاد نظارتی کنگره، گزارشی را منتشر کرد که در ماه ژوئن در مورد چارچوب قانونی استفاده از بلاک چین در امور مالی تکمیل شد.

این گزارش 77 صفحه ای قبل از انتخابات میان دوره ای درخواست شده بود، زمانی که نماینده ماکسین واترز و نماینده استفان لینچ به ترتیب رئیس و عضو ارشد کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان بودند. این گزارش به طرز عجیبی دریافت که مقررات بیشتری مورد نیاز است. این آژانس چارچوبی برای ارزیابی پیشنهادهای اصلاحات نظارتی دارد که در سال 2009 تدوین شده است.

در حالی که این گزارش پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال و استیبل کوین‌ها را به‌عنوان محصولات غیرقانونی شناسایی می‌کند، سیاست‌ها و فعالیت‌های تنظیم‌کننده‌ها را بدون قرار گرفتن در بحث «جنگ چمن» مرتبط با تعریف اوراق بهادار بررسی می‌کند. بنابراین، او بازار نقدی برای دارایی‌های رمزنگاری غیرامنیتی را به عنوان مرکز شکاف نظارتی شناسایی کرد و اظهار داشت:

کنگره می‌تواند با تعیین یک تنظیم‌کننده فدرال برای نظارت جامع فدرال بر بازارهای نقدی دارایی‌های کریپتو ناامن، ریسک‌های ثبات مالی را کاهش دهد و اطمینان حاصل کند که کاربران پلت‌فرم از محافظت برخوردار می‌شوند.

این گزارش خاطرنشان می کند که مقررات قوی برای دارایی های سنتی در این دسته اعمال می شود. دارایی های رمزنگاری تحت نظارت محدودی هستند، از جمله توسط شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری (FinCEN) و مجوزهای انتقال پول دولتی.

مرتبط: آژانس های کنگره ایالات متحده 4 گزینه کلیدی خط مشی برای بلاک چین را توصیه می کنند

استیبل کوین‌ها به مقررات مربوط به ترکیب ذخیره، حسابرسی و افشا و حقوق بازخرید نیاز دارند. در این گزارش آمده است که مقررات کنونی مجموعه ای از اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کمیسیون معاملات آتی کالا و ایالت ها هستند و شایسته “نظارت و نظارت احتیاطی منسجم و جامع” نیستند.

GAO گفت که DeFi می تواند به طور معکوس با سطح عدم تمرکز تنظیم شود. هنگامی که یک اکوسیستم کاملاً غیرمتمرکز است، هیچ فرد قابل شناسایی مسئول توسعه، بهره برداری یا مدیریت اکوسیستم وجود ندارد. همچنین ممکن است حوزه های قضایی متعدد نظارتی را در عملیات خود پوشش دهد.

نزدیکتر به موضوع جنگ های چمن، این گزارش به نیاز به هماهنگی بیشتر بین تنظیم کننده ها اشاره کرد و به شکایات فعالان بازار در مورد واکنش کند تنظیم کننده ها به نوآوری های بازار اشاره کرد. در این گزارش اشاره شد که فرمان ریاست جمهوری در مارس 2022 در مورد حصول اطمینان از توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال، شورای نظارت بر ثبات مالی وزارت خزانه داری را موظف کرد تا تلاش هایی را برای توسعه یک رویکرد واحد برای نظارت بر دارایی های دیجیتال انجام دهد.

این گزارش توصیه می‌کند که هفت نهاد نظارتی مرتبط «به طور مشترک مکانیسم‌های هماهنگی رسمی موجود را ایجاد یا تطبیق دهند». […] برای شناسایی جمعی خطرات ناشی از محصولات و خدمات مرتبط با بلاک چین و ایجاد پاسخ های نظارتی به موقع. ” علاوه بر این:

این مکانیسم می‌تواند شامل یک سند برنامه‌ریزی رسمی باشد که دفعات جلسات و فرآیندها را برای شناسایی ریسک‌ها و واکنش به ریسک‌ها در چارچوب‌های زمانی توافق شده تعیین می‌کند.

اداره تعاونی اعتبار ملی با یافته های آن موافقت کرد، اما سایر شرکت ها نه موافق بودند و نه مخالف. GAO حسابرس برتر کشور است. اگرچه توصیه های آن از نظر قانونی الزام آور نیست، یافته های آژانس 100 ساله دارای وزن اخلاقی قابل توجهی است.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا