🚨 اخبار ارز دیجیتال

GAO ایالات متحده بلاک چین را برای نظارت بر برنامه کسب و کار کوچک SBA در نظر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

GAO بر توانایی بلاک چین برای ساده‌سازی و بهبود گزارش‌های سالانه، تسهیل وام‌دهی ایمن، نظارت بر پیشرفت در توسعه کسب‌وکار و موارد دیگر تاکید کرد.

دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده (GAO) دریافته است که فناوری بلاک چین می تواند به تسهیل نظارت بر برنامه های مختلف اجرا شده توسط اداره تجارت کوچک (SBA) کمک کند.

GAO استفاده بالقوه از بلاک چین را در برنامه های SBA که از کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک پشتیبانی می کند، بررسی کرد. GAO در گزارش خود بر توانایی بلاک چین برای ساده‌سازی و بهبود گزارش‌دهی سالانه، تسهیل وام دهی ایمن، نظارت بر پیشرفت در توسعه کسب‌وکار و موارد دیگر تاکید کرد.

اگرچه SBA استفاده از بلاک چین را بررسی نکرده است، کارشناسان مورد اشاره در مطالعه GAO معتقدند که این می تواند به غلبه بر چالش های بسیاری که امروزه آژانس های فدرال با آن روبرو هستند، کمک کند.

این شامل استفاده از دفتر کل مبتنی بر بلاک چین برای تسریع گزارش SBA به کنگره، کمک به جمع‌آوری بی‌درنگ داده‌ها برای تعیین صلاحیت شرکت‌کنندگان در برنامه و تسهیل نظارت بر برنامه است.

این مطالعه شامل چهار برنامه SBA برای بررسی استفاده‌های بالقوه و محدودیت‌های پذیرش بلاک چین بود. این گزارش نشان داد که بلاک چین می تواند به کاهش ریسک تقلب در برنامه وام ۷(a) SBA، برنامه تضمین اولیه وام SBA برای ارائه کمک های مالی به مشاغل کوچک کمک کند.

“۷(الف) اگر اطلاعات مربوط به وام ها در یک دفتر کل مبتنی بر بلاک چین ذخیره شود، بلاک چین می تواند نظارت SBA را تسهیل کند. می توان آن را تأیید کرد.”

با این حال، این فناوری نمی تواند ارائه دهندگان خدمات وام دهنده تقلبی را متوقف کند.

مربوط: گزارش شده است که ایالات متحده قصد دارد دسترسی به خدمات رایانش ابری چین را محدود کند

۸(الف) برنامه‌های توسعه کسب‌وکار از کسب‌وکارهای کوچک تحت مالکیت و مدیریت گروه‌های محروم اجتماعی و اقتصادی حمایت می‌کند و از بلاک چین برای ارائه داده‌های بلادرنگ برای تعیین واجد شرایط بودن شرکت‌کنندگان استفاده می‌کند.

سایر موارد بالقوه استفاده از بلاک چین که توسط GAO شناسایی شده است شامل تسریع فرآیند درخواست برای برنامه های وام بلایای طبیعی و به موقع بودن گزارش آژانس برای برنامه های تحقیقات نوآوری کسب و کار کوچک (SBIR) و انتقال فناوری کسب و کار کوچک (STTR) است. بهبود تمایلات جنسی.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کویننویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا