اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون خدمات مالی ایالات متحده تاریخ را برای بحث در مورد آینده ارزهای دیجیتال تعیین می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده دستور کار کامل را برای بحث فاش نکرد، اما جامعه امیدوار است که جلسات استماع به موضوعات مهم در این زمینه رسیدگی شود.

کمیسیون خدمات مالی ایالات متحده یک جلسه استماع در مورد دارایی های دیجیتال برای بحث در مورد دارایی های دیجیتال و شفاف سازی اکوسیستم برنامه ریزی کرده است.

در ۶ ژوئن، پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، جلسه استماع گسترده‌ای را با عنوان «آینده دارایی‌های دیجیتال: تعریف اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال» اعلام کرد. جلسه استماع عمومی در تاریخ ۱۳ ژوئن در ساعت ۶:۰۰ بعد از ظهر UTC در ساختمان اداری Rayburn House برگزار خواهد شد. کمیسیون گفت که جلسات استماع نیز به صورت زنده در یک وب سایت پخش خواهد شد.

پاتریک مک‌هنری، رئیس FSC، یک جلسه استماع عمومی در مورد آینده اکوسیستم دارایی دیجیتال و تلاش‌های پارلمانی برای ارائه قوانین ترافیکی شفاف اعلام کرده است. منبع: Financialservices.house.gov

کمیسیون خدمات مالی وظیفه نظارت بر اقتصاد کشور را بر عهده دارد. این کار از طریق تک تک بانک های رزرو، هیئت فدرال رزرو، وزارت خزانه داری ایالات متحده، بازارهای سرمایه و نظارت بر تولید و گردش ارز انجام می شود.

کمیسیون اطلاعات دقیقی در مورد آنچه در این جلسه مورد بحث قرار خواهد گرفت ارائه نکرد، اما اعضای جامعه امیدوارند که این جلسه به برخی از مبرم ترین مسائل رسیدگی کند.

یکی از کاربران توییتر اظهار داشت که خوب است با چیزهایی که دارند کنار بیایند. توضیح داد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دنبال صرافی ارزهای دیجیتال بایننس رفت و تقریباً بلافاصله از کوین بیس شکایت کرد و آن را «حمله هماهنگ» به صرافی‌های ارزهای دیجیتال ذکر کرد.

در همین حال، سایر اعضای جامعه تماس گرفت به کمیسیون پیوست تا گری گنسلر، رئیس SEC را تحت کنترل داشته باشد. اعضای جامعه بر این باورند که رئیس SEC آنچه را که در جلسات عمومی قبلی مورد بحث قرار گرفته است، “نادیده گرفته است”.

مربوط: شکایت بایننس: ۶۱ ارز رمزنگاری شده توسط SEC به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شده است

اعلامیه استماع پس از جلسه استماع اخیر کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده صورت می گیرد. جلسه ۶ ژوئن با عنوان “آینده دارایی های دیجیتال: ارائه شفافیت برای بازارهای دارایی دیجیتال” برگزار شد. در آنجا، کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان همچنین در مورد آینده دارایی های دیجیتال، به ویژه لایحه ای که توسط مک هنری و رئیس کشاورزی مجلس نمایندگان گلن تامپسون تهیه شده بود، بحث کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا