اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور مالی ایالات متحده نسبت به قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال در حساب های بازنشستگی هشدار می دهد

به عنوان یک هشدار به سرمایه گذاران، ناظران مالی حساب های بازنشستگی شخصی خود مدیریت شده را هدف قرار داده اند که می تواند آنها را در معرض ارزهای دیجیتال قرار دهد.

سه ناظر مالی ایالات متحده هشداری را به سرمایه‌گذارانی صادر کرده‌اند که حساب‌های بازنشستگی را برای افراد خاصی که در معرض ارزهای دیجیتال قرار دارند، در نظر می‌گیرند.

در اطلاعیه ۷ فوریه، دفتر آموزش و حمایت از سرمایه گذاران کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، انجمن مدیران اوراق بهادار آمریکای شمالی و تنظیم کننده های صنعت مالی به خطرات بالقوه مرتبط با حساب های بازنشستگی انفرادی داوطلبانه (IRA) اشاره کردند. من گفتم که می تواند شامل شود. دارایی های خاص از جمله ارزهای دیجیتال. به گفته این آژانس، برخی از IRAهای فوق “بدون ثبت در SEC یا معافیت معتبر از ثبت” می توانند در اوراق بهادار بدون ارائه اطلاعات لازم برای تصمیم گیری آگاهانه سرمایه گذاری استفاده شوند. ممکن است در معرض دارایی های رمزنگاری واجد شرایط قرار بگیرند.

در این اطلاعیه آمده است: «برخی از IRAهای داوطلبانه ممکن است در «دارایی‌های رمزنگاری» مانند «ارزهای مجازی»، «سکه‌ها» و «توکن‌ها» سرمایه‌گذاری کنند. بسیاری از این پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال خود را «صرافی» می‌نامند که می‌تواند سرمایه‌گذاران را گمراه کند که فکر کنند در SEC ثبت شده‌اند.

بسیاری از قانون‌گذاران و قانون‌گذاران پس از یک سال پرفراز و نشیب از شرکت‌های ارزهای دیجیتال که برای ورشکستگی و پرونده‌های کلاهبرداری پرمخاطب مانند مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید، با هدف سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزنگاری شده ثبت نام کردند، هشدار داده‌اند. در ماه نوامبر، لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک، ممنوعیت سرمایه گذاری در رمزارزها در طرح های مشارکت تعریف شده و IRA را توصیه کرد. با این حال، سناتور سینتیا رامیس، حامی ارزهای دیجیتال، در مصاحبه ای در دسامبر گفت که امیدوار است بیت کوین (BTC) در بسته های بازنشستگی ۴۰۱(k) گنجانده شود.

مربوط: Roth IRA: سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال ایده آل؟

عدم اطمینان در مورد اینکه کدام پروژه‌های ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته می‌شوند یا در کجا تحت دستورالعمل‌های نظارتی ایالات متحده قرار می‌گیرند، به انتقاد بسیاری از شرکت‌های فعال در بازار منجر شده است. در ماه دسامبر، شرکت وام‌دهنده کریپتو Nexo اعلام کرد که قصد دارد عملیات خود را در ایالات متحده پس از ۱۸ ماه مذاکره با رگولاتورها متوقف کند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا