اخبار ارز دیجیتال

آژانس های فدرال ایالات متحده بیانیه مشترکی در مورد خطرات ارزهای دیجیتال و اقدامات ایمن منتشر کردند.

فدرال رزرو، FDIC و OCC نیروهای خود را ملحق می کنند تا در مورد خطرات مرتبط با دارایی های کریپتو و تلاش برای مهار این خطرات هشدار دهند، امیدوارند بانک ها در سال جدید پر از FUD مقررات را تنظیم کنند.

رگولاتور بانک فدرال ایالات متحده سال جدید را با بیانیه ای در مورد دارایی های رمزنگاری شده با نگاهی به مسائل سال ۲۰۲۲ در بخش ارزهای دیجیتال آغاز کرد. فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و دفتر کنترل ارز (OCC) بیانیه مشترکی را در ۳ ژانویه ۲۰۱۸ صادر کردند که به چالش‌های گذشته و تلاش‌ها برای حفظ عملیات بانکی سالم علیرغم آن چالش‌ها پرداخته است. تلاش ها.

آژانس گفت: «مهم است که خطرات مرتبط با بخش کریپتو که قابل کاهش یا کنترل نیستند به سیستم بانکی منتقل نشوند. آنها هشت خطر خاص را شناسایی کردند که با تقلب، نوسانات، سرایت و مشکلات شناخته شده مشابه مشخص می شود.

مرتبط: رویکرد با احتیاط: هشدارهای رمزنگاری تنظیم کننده بانکداری ایالات متحده

این موسسه همچنین اعلام کرد که “سازمان های بانکی نه منع شده اند و نه منع شده اند که خدمات بانکی را به طبقه یا نوع خاصی از مشتری ارائه دهند که قانون یا مقررات مجاز است.”

“بر اساس درک فعلی آژانس و تجربه گذشته، آژانس دارایی‌های رمزنگاری عمده‌ای را صادر می‌کند که در شبکه‌های باز، عمومی و/یا غیرمتمرکز یا سیستم‌های مشابه صادر، ذخیره یا منتقل می‌شوند. یا معتقدیم حفظ آن بسیار مهم است. ممکن است با بانکداری مطمئن و سالم ناسازگار باشد.»

این بیانیه با استناد به وضعیت مقررات کریپتو ایالات متحده و «رویکرد مورد به مورد تا به امروز» اشاره کرد که ممکن است تغییر کند.

از طریق رویکرد مورد به مورد هر موسسه تا به امروز، موسسه دانش، تخصص و درک خطراتی را که دارایی‌های رمزنگاری ممکن است برای سازمان‌های بانکی، مشتریان آنها و سیستم مالی گسترده‌تر ایالات متحده ایجاد کند، توسعه داده است. ”

همه رگولاتورهای بانکی قبلاً در مورد ارزهای دیجیتال ابراز نگرانی کرده بودند. اما نگرش آنها یکپارچه نیست. به عنوان مثال، نمایندگان FDIC در مورد استیبل کوین ها مثبت صحبت می کنند. OCC اخیراً اقداماتی را برای فعال‌تر شدن در حوزه فین‌تک انجام داده است و فدرال رزرو علاقه مثبت، هرچند تهاجمی، به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی نشان داده است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا