اخبار ارز دیجیتال

به روز رسانی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده: حامیان رمزارز قبل از انتخابات کجا ایستاده اند؟

به لطف نظرسنجی ها و کمیسیون اقدام سیاسی، ارزهای دیجیتال در این دوره از انتخابات بسیار قابل مشاهده شده اند. این یک نقش جدید و ناآشنا با عواقب ناشناخته است.

انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ در ۸ نوامبر در ایالات متحده برگزار می شود. همه ۳۴ سناتور و ۴۳۵ نماینده در انتخابات شرکت می کنند. بر اساس گزارش‌های رسانه‌ها، لابی‌گران رمزارز و کمیته‌های اقدام سیاسی میلیون‌ها دلار را به کمپین‌های منتخب سرازیر می‌کنند و نظرسنجی‌های بزرگ نشان می‌دهد که ارزهای رمزنگاری شده ذهن رای دهندگان را درگیر کرده است.

جمع آوری کمک های مالی و نظرسنجی بخشی عادی از سیستم سیاسی آمریکا است، اما چهره های مرتبط با رمزارز ممکن است برخی از ابروها را برانگیخته باشند. او آن را “سقف نرم” برای کمک های مالی نامید. او از برخی از اهداف خود عقب نشینی کرده است، اما همچنان ششمین کمک کننده بزرگ در این دوره از انتخابات است. همچنین بسیاری از کمیته‌های اقدام سیاسی مرتبط با رمزنگاری وجود دارد. بر اساس گزارش بلومبرگ، از ۱۹ اکتبر، اهداکنندگان مرتبط با رمزنگاری بیشتر از دریافت‌کنندگان سنتی مانند دفاع و شرکت‌های بزرگ داروسازی هزینه می‌کردند.

یک نظرسنجی که توسط Grayscale بین ۶ و ۱۱ اکتبر انجام شد، نشان داد که ۳۸٪ از رای دهندگان مورد بررسی “مواضع سیاست ارزهای دیجیتال” را در نظر گرفته بودند. تقریباً در همان زمان، یک نظرسنجی که توسط شورای نوآوری کریپتو انجام شد، نشان داد که ۴۵ درصد از رأی‌دهندگان «مایلند قانون‌گذاران با ارزهای دیجیتال به‌عنوان بخش مهم و مؤثر اقتصاد رفتار کنند».

چرا این همه هیجان؟

حتی در محیط نامطلوب بازار فعلی، ارزهای دیجیتال همچنان در زندگی روزمره ما نفوذ می کنند. با این وجود، کسانی که کمی از صنعت فاصله می‌گیرند، ممکن است از شنیدن این که ۴۵ درصد از رای‌دهندگان بالقوه آمریکایی اصلاً نظری در مورد ارزهای دیجیتال ندارند، متعجب شوند.

با این حال، ۴۰ میلیون آمریکایی صاحب ارزهای دیجیتال هستند و آنها را شخصا می پذیرند.

“آیا “سیاست ارزهای دیجیتال” به اندازه تورم و سایر عناوین در بین رای دهندگان طنین انداز می شود؟ احتمالاً نه، اما بسیاری از رای دهندگان ارزهای دیجیتال را به عنوان پوششی در برابر تورم می خرند.”

داگرتی گفت: ارزهای دیجیتال آینده پول هستند و برای همه آمریکایی ها مهم هستند.

مارتین دوبل، یکی از سه بنیانگذار شرکت نرم افزار سیاسی Engage، با این موضوع موافق است. او گفت: «مرد معمولی بیش از آنچه فکر می کنید به این موضوع اهمیت می دهد. دوبل معتقد است که علاقه رأی دهندگان به ارزهای دیجیتال به دلیل نگرش مثبت کلی آنها نسبت به فناوری، به ویژه در میان جوانان است. او به کوین تلگراف گفت:

«رای دهندگان از فناوری و نوآوری بسیار حمایت می کنند، و آنها هم هستند […] شما ممکن است مشخصات رمزنگاری یا قانون فناوری را ندانید، اما شهود خاصی دارید. […] تفکر سیاستی که به سمت پذیرش فناوری و نوآوری حرکت می کند، چه خواهد بود؟ ”

Engage یک شرکت عام المنفعه با ماموریت افزایش مشارکت عمومی در فرآیند سیاسی است. در میان فعالیت‌های خود، Engage جمع‌آوری سرمایه در رمزارز برای ۱۶ تأیید ارز دیجیتال است.

اینجا چه میکنی

سوال منطقی بعدی این است که رای دهندگان کریپتو چه چیزی به دست خواهند آورد؟ کنگره‌دارانی مانند تام امر، جمهوری‌خواه مینه‌سوتا و ران ویدن، دموکرات اورگان، انتظار دارند که به راحتی در این رقابت پیروز شوند، اما تیم رایان، دموکرات اوهایو، با جی‌دی ونس جمهوری‌خواه، که طرفدار ارزهای دیجیتال نیز است، روبرو می‌شود. نه تنها این، بلکه چشم انداز نظارتی کریپتو نیز نسبتاً تحت کنترل است، با لوایح در حال حاضر در مجلس نمایندگان و سنا.

اخیراً: چگونه نقدینگی ضعیف باعث شد که بازار انبه بیش از ۱۱۶ میلیون دلار از دست بدهد

آرون کاتلر، شریک هوگان لاولز معتقد است که رابطه محدودی بین انتخابات و مقررات آتی ارزهای دیجیتال وجود دارد. وی گفت: فکر می‌کنم این بحث حمایت سیاسی نیست، بلکه اولویت‌های سیاستی است.

“این یکی از دلایلی است که ما اخیراً شاهد ارائه قوانین خاصی در کنگره هستیم. زیرا من می خواهم آن را کمی محکم تر کنم.”

از یک سو، دیدن لوایح موجود که سریعتر به رأی گذاشته می شوند، احتمالاً یکی از اثرات حمایت سیاسی بیشتر است.

یکی دیگر از تاثیرات رای دادن، دور نگه داشتن برخی از نامزدها از سمت خود است. دوگرتی گفت: بسیاری از رای دهندگان آمریکایی حملات به ارزهای دیجیتال را “تهدیدی برای امنیت اقتصادی و آزادی های شخصی خود” می دانند.

روهان گری، استاد حقوق در دانشگاه ویلامت، اصلاً حتی یک موضوع رای نیاورد.یک نظرسنجی گفت: «آنها [pro-crypto candidates] مردم خوب،” او گفت. گری معتقد بود که آرا به اندازه اعمال مهم است. او گفت: “این احساس را ایجاد کنید که مردم به مهمانی باحال شما خواهند آمد.”

برای دوبل، افزایش فعالیت‌های سیاسی پیرامون ارزهای دیجیتال به عنوان نشانه‌ای از اینکه ارزهای دیجیتال در حال حرکت به سمت وسط طیف سیاسی هستند، مهم است که به گفته او «منقضی شده است».

حزب کی هستی

ماهیت دوحزبی/غیرحزبی کریپتو اغلب در مورد آن اظهار نظر می‌شود، اما تقسیم‌بندی‌های واضحی در دنیای کریپتو وجود دارد. ابتدا، رمز به سمت راست منحرف می شود. این را می توان در میان چیزهای دیگر در کارت امتیازی سیاستمداران شبکه Crypto Action مشاهده کرد. این سازمان ۱۴۴ قانونگذار ایالات متحده را در مورد حمایت آنها از ارزهای رمزپایه امتیاز داد. (حدود ۴۰۰ نماینده کنگره باقی مانده احتمالاً سوابق رمزنگاری ندارند.) این کارت امتیاز به جمهوری خواهان میانگین امتیاز ۳.۴ از ۴ تبدیل شده از علامت AF را می دهد، در حالی که دموکرات ها به طور متوسط ​​۲.۱ دریافت می کنند.

داگرتی گفت که قانون دو حزبی مملو از “مصالحه های هوشمندانه” است که احتمال تصویب آن را در محیط قطبی فعلی بیشتر می کند. کاتلر موافقت کرد، اما اضافه کرد که شرکت او “نظارت و تحقیق توسط کمیسیون تحت رهبری جمهوری خواهان آژانسی که صلاحیت دارایی های دیجیتال و ارزهای دیجیتال را دارد” پیش بینی کرده است.

گری که از طرفداران سیاست پولی مدرن است، به طور مختصر روند صحیح کریپتو را بر اساس اقتصاد لیبرتارین و ریشه های سایفرپانک توضیح داد.

“مشکلاتی که با رمزنگاری حل می شوند، ذاتاً مشکلات جناح راست هستند.”

گری تنها یک نتیجه را از نتایج قابل پیش بینی انتخابات می بیند: «تحویل کریپتو به تجارت بزرگ».

اخیر: وضعیت ارزهای دیجیتال در جنوب اروپا: مالت پیشتاز است

چه این ادعاها پذیرفته شوند یا نه، آنها به یک دوگانگی اساسی قدیمی اشاره می کنند: رمزارز به عنوان غرب وحشی – پول جایگزین، غیرقانونی – و رمزارز به عنوان یک قانون تنظیم شده و اقتصادی که در جریان اصلی ادغام شده است. از این منظر، انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ تجدید نظر در یک ترفند آشنا و حرکتی جزئی به سوی حل آن است.

کودی کربن، معاون سیاستگذاری اتاق بازرگانی دیجیتال من نوشته ام او در یکی از توئیت‌های متعدد خود گفت: “ارز رمزنگاری شده هنوز به بخشی از پلتفرم‌های نامزدها تبدیل نشده است. با توجه به روند پذیرش کاربر، این موضوع در انتخابات ۲۰۲۴ تغییر خواهد کرد. صدای ما.” این به رای دهندگان و صنعت بستگی دارد که مطمئن شوند. شنیده شده است.”نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا