اخبار ارز دیجیتال

اداره انتخابات ایالات متحده استفاده از NFT ها را به عنوان مشوق های تامین مالی انتخابات تایید می کند

طبق گفته FEC، DataVault برای هر NFT صادر شده برای مشارکت کنندگان، “پاداش معقولی” دریافت می کند و تمام توکن های صادر شده را برای رکورد خود ردیابی می کند.

کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده (FEC) یک نظر مشورتی صادر کرده است که نشان می‌دهد DataVault Holdings ممکن است از توکن‌های غیرقابل تعویض در تلاش‌های خود برای جمع‌آوری کمک‌های مالی استفاده کند.

در اطلاعیه 15 دسامبر، FEC اعلام کرد که برای اموال DataVault “مجاز” است که توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را برای اهداکنندگان کمپین سیاسی بدون نقض قوانین مشارکت شرکت ارسال کند. به گفته آژانس انتخاباتی، DataVault برای هر NFT صادر شده برای مشارکت کنندگان “پاداش معقولی” دریافت می کند و تمام توکن های صادر شده را برای سابقه خود ردیابی می کند.

آلن دیکرسون، رئیس FEC، گفت: «پیشنهاد DataVault مبنی بر ارائه NFT به کمیسیون‌های سیاسی با همان شرایطی که به طور منظم برای مشتریان غیرسیاسی ارائه می‌کند، گسترشی از تحمل اعتبار DataVault در روند عادی تجارت است. “طبق قانون و مقررات کمیسیون، یک فروشنده تجاری ثبت شده ممکن است اعتبار را به کمیسیون سیاسی با شرایطی که اساساً مشابه شرایط ارائه شده توسط فروشنده به بدهکاران غیرسیاسی ارائه می شود، اعطا کند. DataVault یک “فروشنده تجاری” است. زیرا تجارت عادی و عادی آن شامل ارائه همان خدماتی است که پیشنهاد می کند به کمیته سیاسی ارائه شود. “

ناتانیل بردلی، مدیرعامل DataVault به Cointelegraph گفت:

ما بسیار خوشحالیم که پلت فرم DataVault ثبت شده ما به اتفاق آرا توسط FEC برای استفاده در کمپین های سیاسی اینجا در ایالات متحده تایید شده است. من معتقدم که این نشان دهنده آینده انتخاباتی است که نتایج خود را در آینده جستجو می کند.”

در ماه سپتامبر، تیم حقوقی DataVault پیشنهاد داد که به این شرکت اجازه داده شود تا NFT ها را به عنوان سوغات “به شیوه ای شبیه کلاه های تبلیغاتی” برای افرادی که در کمیته های سیاسی مشارکت دارند، ارسال کند. توکن‌ها همچنین به دارندگان توکن این امکان را می‌دهند که از آنها برای کمپین‌های بیشتر «به صورت کاملاً داوطلبانه و بدون پاداش» استفاده کنند.

FEC نظر مشورتی مشابهی را در مورد توکن های بلاک چین در سال 2019 صادر کرد و بیان کرد که برخی از توکن ها “به طور قابل توجهی از اشکال سنتی یادگاری های کمپین قابل تشخیص نیستند.” در آن صورت، توکن‌های عمر ریس، کاندیدای کنگره «هیچ ارزش پولی نداشت» و به عنوان انگیزه‌ای برای داوطلب شدن در کمپین مورد استفاده قرار گرفت.

مربوط: تحقیقات FEC پس از اینکه SBF اهدای پول تاریک را پذیرفت انجام شد

NFT ها ممکن است با کمپین های سیاسی جهانی مرتبط باشند. در کره جنوبی، کمپین حامی لی جائه میونگ، نامزد حزب دموکرات، در ماه ژانویه گفت که NFTهایی را منتشر خواهد کرد که تصویر سیاستمدار و وعده های انتخاباتی او را به کسانی که اهدا کرده اند، نشان می دهد.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا