اخبار ارز دیجیتال

گزارش: Billing Binance در کاوشگر AML 2018 وزارت دادگستری ایالات متحده را تقسیم کرد

بایننس طی چند سال گذشته با هشدارهای بسیاری از کشورها روبرو شده است، اما در اکثر کشورها به جز ایالات متحده توانسته است بر این کاستی ها غلبه کند.

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) در حال تکمیل تحقیقات خود در مورد صرافی ارزهای دیجیتال Binance است که در سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود. خواه صرافی های رمزنگاری و مدیران آنها.

تحقیقات سال ۲۰۱۸ حول انطباق بایننس با قوانین و تحریم های ضد پولشویی ایالات متحده (AML) است. دادستان های ایالات متحده در حال بررسی اتهامات مربوط به انتقال غیرمجاز پول، توطئه پولشویی و نقض تحریم های کیفری بودند.

در این گزارش اشاره شده است که وکلای بایننس در ماه‌های اخیر با مقامات وزارت دادگستری دیدار کرده‌اند تا با هرگونه اتهام جنایی مخالفت کنند.

بایننس ادعا کرده است که دادرسی کیفری علیه آنها می تواند در بحبوحه رکود طولانی مدت بازار، صنعت کریپتو را ویران کند.

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که گزارش رویترز حاکی از آن است که رگولاتورها «تمام شرکت‌های ارزهای دیجیتال را برای بسیاری از مسائل مشابه بازنگری می‌کنند».

این صنعت نوپا به سرعت در حال رشد است و بایننس از طریق سرمایه گذاری قابل توجه در تیم ما و ابزارها و فناوری هایی که برای شناسایی و جلوگیری از تقلب استفاده می کنیم، گام های مهمی در امنیت و انطباق برداشته است.

بایننس در ژوئیه ۲۰۱۷ یک صرافی اختصاصی رمزنگاری را برای مشتریان آمریکایی راه اندازی کرد که دلیل آن الزامات نظارتی سختگیرانه برای ارائه خدمات در ایالات متحده بود، اما نظرسنجی سال ۲۰۱۸ کمتر از یک سال پس از راه اندازی آن نشان داد که ایالات متحده از پیشرفت در این صرافی مسدود شده است.

مربوط: شواهدی مبنی بر وجود ذخایر بایننس پرچم‌های قرمز را افزایش می‌دهد: گزارش

گزارش دیگری که رویترز در ژوئن سال جاری منتشر کرد، صرافی‌های ارزهای دیجیتال را به عنوان کانونی برای پول‌شویی‌ها متهم کرد. بایننس تمام این ادعاها را رد می کند و پیشنهاد می کند که این گزارش حاوی داده های دستچین شده است.

مبارزه بایننس با انطباق چیز جدیدی نیست، زیرا صرافی طی سال‌ها با هشدارهای متعددی از سوی حوزه‌های قضایی متعدد مواجه شده است. با این حال، این صرافی علیرغم استخدام شدید برای تقویت تیم های نظارتی و انطباق خود، توانسته است در بسیاری از کشورها به جز ایالات متحده، بر مسائل مربوط به انطباق غلبه کند.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا