اخبار ارز دیجیتال

وزارت دادگستری ایالات متحده از توقیف ۵۵ میلیون سهم از سهام رابینهود خبر داد

وزارت دادگستری اعلام کرد که ۵۵,۲۷۳,۴۶۹ سهم از سهام رابینهود و بیش از ۲۰ میلیون دلار به دلار آمریکا را به عنوان بخشی از پرونده جنایی علیه سام بنکمن-فرید توقیف کرده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده رسماً به دادگاه ورشکستگی FTX از توقیف دارایی های خود در پی یک پرونده جنایی علیه صرافی ارز دیجیتال و مدیران آن اطلاع داده است.

در یک پرونده قضایی در ۶ ژانویه، وزارت دادگستری اعلام کرد که ۵۵،۲۷۳،۴۶۹ سهام رابینهود را که توسط مدیر عامل سابق FTX، Sam Bankman-Fried، BlockFi و طلبکار FTX، Yonathan Ben Shimon ادعا شده بود، توقیف کرده است. انتشار. DOJ همچنین خاطرنشان کرد که بیش از ۲۰ میلیون دلار آمریکا را از شرکت کارگزاری ED&F Man Capital Markets مدیریت می کند.

بر اساس گزارش ۴ ژانویه، وزارت دادگستری در حال توقیف سهام رابینهود به عنوان بخشی از شکایت علیه FTX بود. تیم حقوقی Bankman-Fried در ۵ ژانویه تأیید کرد که وزارت دادگستری به توقیف سهام ادامه داده است، اما گفت که مدیر عامل سابق FTX هنوز هم ادعاهایی در مورد دارایی های “برای پرداخت هزینه های دفاع جنایی” دارد.

در پرونده دادگاه آمده است: “کیفرخواست از طرح گسترده متهمان برای اختلاس میلیاردها دلار از وجوه مشتریان سپرده شده در FTX، صرافی بین المللی ارزهای دیجیتال که توسط Bankman-Fried تاسیس شده است، ناشی می شود.” کیفرخواست حاوی ادعاهایی مبنی بر مصادره است که به دنبال مصادره اموالی است که شامل یا مشتق از اموالی است که در یک توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از طریق سیم، کلاهبرداری و پولشویی دخیل بوده است.

این داستان در حال انجام است و به روز خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا