اخبار ارز دیجیتال

با کاهش سقف بدهی ایالات متحده در اعتماد به بانک ها، ETH Staking به بالاترین حد خود رسید.

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

افزایش رکورد در سهام اتریوم در ماه مه را می توان به مشکل ادامه دار سقف بدهی ایالات متحده، مهار اعتماد به دلار آمریکا، ورشکستگی بانک ها و نرخ های بهره سالانه بالای سهام ETH نسبت داد.

تعداد اتر (ETH) سهام در ماه می به رکورد 2.96 میلیون ETH، معادل حدود 2.46٪ از کل عرضه ETH رسید.

مبلغ سهام می ETH شامل برداشت نمی شود و بیش از دو برابر دومین مقدار سهام ETH ثبت شده در فوریه 2022 است.

ماهانه اتر از نوامبر 2020 به اشتراک گذاشته شده است. منبع: Dune

افزایش شدید ETH سهامدار کمتر از یک ماه پس از ارتقاء Shapella که مدتها منتظرش بودیم در 12 آوریل رخ داد و به اعتبارسنجی کنندگان اجازه داد دو سال بعد ETH سهام خود را پس بگیرند. بسیاری در آن زمان بر این باور بودند که حذف گسترده ETH می تواند یک رویداد نزولی برای شبکه اتریوم باشد. با این حال، کمتر از 1٪ از کل ETH سهام تخمین زده شد که پس از کلیسا فروخته شود.

نزدیک به 1 میلیون ETH توسط اعتبار سنجی ها از زنجیره beacon در هفته اول رویداد unstaking خارج شد. با این حال، در ابتدای ماه مه، تعداد سهام ETH از تعداد برداشت‌ها بیشتر بود. تا کنون، تقریباً 18 درصد از کل سهام ETH در ماه می تکمیل شده است.

سپرده گذاری ماهانه ETH توسط نهادهای سهامدار.منبع: توییتر

افزایش رکورد در سهام اتریوم در ماه مه به دلیل عوامل متعددی از جمله سقف بدهی ایالات متحده، کاهش اعتماد به دلار آمریکا، ورشکستگی بانک ها و نرخ بهره سالانه بالای سهام ETH بود. . برایان مک کال، تحلیلگر تحقیقاتی گفت:

رویدادهای اولیه سقف بدهی ایالات متحده و ورشکستگی بانک ها قطعاً بر محبوبیت اتر تأثیر گذاشته است، به طوری که کاربران بیشتر و بیشتری ترجیح می دهند به جای نگه داشتن پول خود در بانک، روی اتر شرط بندی کنند.

سقف بدهی یا محدودیت بدهی ایالات متحده یک سقف قانونی بر روی مقدار کل بدهی ملی است که توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده متحمل شده است که مقداری را که دولت فدرال می تواند برای پرداخت بدهی های موجود وام بگیرد، محدود می کند.

مطالب مرتبط: نگهدارنده بیت کوین از “کاپیتولاسیون” بالای 20000 دلار خارج شد، نکاتی در مورد شاخص های جدید

همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود، جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن و کوین مک کارتی، رهبر اکثریت مجلس نمایندگان، طبق گزارش ها به توافقی برای افزایش سقف بدهی 31.4 تریلیون دلاری دست یافته اند. اما کارشناسان مالی، از جمله مدیر عامل بلک راک، لارنس فینک، هشدار داده اند که درام سقف بدهی می تواند اعتماد جهانی به دلار آمریکا را تضعیف کند.

مک کال همچنین گفت که نرخ سالانه فعلی (APR) حدود 5.4 درصد است و شرایط سپرده گذاری بهتری را نسبت به بسیاری از بانک‌های سراسر جهان ارائه می‌کند و اتریوم را به گزینه پیشرو در ماه می تبدیل می‌کند.

مجله: AI Eye: 25000 معامله‌گر روی سهام ChatGPT شرط می‌بندند، هوش مصنوعی در پرتاب تاس بد است و موارد دیگر.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا