اخبار ارز دیجیتال

کنترلر ارز ایالات متحده بازی را با دفتر فناوری مالی جدید در سال 2023 تقویت می کند

OCC گفت که دفتر نوآوری شش ساله خود را در موسسه جدید ادغام خواهد کرد تا فین تک را بهتر درک کند و نوآوری مسئولانه را ارتقا دهد.

دفتر کنترل ارز ایالات متحده (OCC) در 27 اکتبر اعلام کرد که در اوایل سال آینده یک دفتر فناوری مالی ایجاد خواهد کرد. دفتر جدید شامل دفتر نوآوری است که در سال 2016 تأسیس شده است. این دفتر توسط مدیر ارشد فناوری مالی هدایت می شود که به معاون ارشد حسابرسی مسئول سیاست نظارت بانکی گزارش می دهد.

OCC خود را “تنظیم کننده تعالی محتاطانه” آمریکا می نامد. یک اداره مستقل از وزارت دارایی که به مؤسسات مالی مجوز می دهد. مایکل شو، سرپرست کنترل ارز، در بیانیه ای گفت:

اطمینان از ایمن، سالم و منصفانه بودن سیستم بانکی فدرال در حال حاضر و آینده مستلزم درک عمیق فناوری مالی و چشم‌انداز فناوری مالی است. این امر ما را قادر می‌سازد تا نوآوری مسئولانه را در راستای مأموریت خود تقویت کنیم.

Hsu ممکن است مشتاق باشد که شخصاً توجه کمتری به ارزهای دیجیتال داشته باشد. او در مصاحبه ای در 13 اکتبر به رویترز گفت:من یک مشکل جالب و بد دارم […] با این حال، من فکر می‌کنم که اکنون در مقایسه با سایر فناوری‌ها و مسائل بانکی، ارزهای دیجیتال دارای اضافه وزن هستیم. ”

دیدگاه سو در مورد خود ارزهای دیجیتال در بهترین حالت ولرم بود. او در سخنرانی 12 اکتبر خود، آن را “صنعتی نوپای مبتنی بر فناوری نوپا” خواند و گفت: “امیدبخش ترین نوآوری ها به دلیل تبلیغات و وسواس در معاملات بسته شدند.” در سخنرانی دیگری در همان روز، او نسبت به “تنظیمات بیش از حد سست” ارزهای دیجیتال هشدار داد.

موارد مرتبط: OCC حکمی را در برابر انکوریج دیجیتالی با AML صادر می کند

موضع Hsu در مورد ارزهای دیجیتال در نامه تفسیری 1179 OCC که در ماه نوامبر منتشر شد، به شیوه ای مطمئن و سالم منعکس شده است. ”نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا